Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ki érzi úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ki érzi úgy hogy holnap Karácsony alkalmával eljegyzési gyürü lesz a meglepi?

Figyelt kérdés
:)
2012. dec. 23. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Eleinte ezt hittem, de hála az égnek sikerült lebeszélni róla.
2012. dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jéé,hogyhogy? én reménykedem és nagyon bokdog lennék :D
2012. dec. 23. 21:33
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok még kész ilyesmire és egyébként sem vagyok ilyen típus, másrészről mindössze 1 éve ismerjük egymást.


Viszont neked szurkolok :)

2012. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

áá értelek,és a párod arra készült?hogy sikerült lebeszélni róla? :))

Köszönöm....pár napja megvettük a gyürüt,de foggalmam sincs mi lesz vele a szándéka...remélem nem ,,csak,, sima ajándék :P

2012. dec. 23. 21:38
 5/14 anonim ***** válasza:

Én nem ilyen vagyok, egyelőre nem vágyom még rá, így valószínűleg nem is örülnék ha gyűrű lenne a fa alatt. Szerencsére a terveink közösek a párommal, így nem is félek attól, hogy "kellemetlen" meglepetés érne. :)


Viszont ismerek olyan párt, ahol a női félnél holnap minden remény szertefoszlik és az összes dédelgetett álom ketté törik, ugyanis a várva várt gyűrű nem fog megérkezni. Na így viszont soha a büdös életben nem szeretnék járni!

2012. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én már nem várom, mert pár napja megtörtént az eljegyzés. :)
2012. dec. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nekem is van olyan ismerősöm,a csaj reménykedik már évek óta,együtt is élnek.A pasinak viszont esze ágában sincs az eljegyzés...bár egy kapcsolat nem ezen mulik :)
2012. dec. 23. 21:46
 8/14 A kérdező kommentje:
utolsó gratulálok :) tudtál róla vagy meglepi volt?:)
2012. dec. 23. 21:47
 9/14 anonim ***** válasza:

én tudom, hogy nem az lesz, és nem is várom. Én úgy gondolom, hogy majd jön, amikor jön, a párommal minden tervünk közös,de nem akarunk addig eljegyzésről beszélni, amíg nincs arra sem esély, hogy összeköltözhetnénk. 5 éve vagyunk együtt, nagyon boldogok vagyunk és minden tökéletes eljegyzési gyűrű nélkül is.


egyébkéntis azt mondtam neki, hogy ha egy csillámos műanyaggyűrűvel jegyezne el egyszer, annak ugyanúgy örülnék mintha egy milliókarátos gyémánttal:P


23n

2012. dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát, megmondtam neki, hogy ne :) Utána párszor nyomatékosítottam. Borzalmas élmény lett volna nemet mondani, szóval jobb ez így, hogy lebeszéltem.
2012. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!