Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiírjátok facebookon hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiírjátok facebookon hogy kapcsolatban vagytok? És azt hogy kivel név szerint?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 22:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
igen
2012. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nem
2012. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én kitettem, hogy kapcsolatban, de a nevet nem. Barátom meg rákédezett, hogy kivel vagyok kapcsolatban. Hát mondhatom nagyon jó volt. :)
2012. dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nem
2012. dec. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Régen, legelső barátommal rögtön kiraktuk Facebookra mindketten, de elég gáz volt, mert alig voltunk együtt egy hónapig.. De azóta már több eszem van, és nem rakom ki Facebookra. Max jó pár hónap múlva, ha elég komoly a kapcsolat, de akkor se biztos. Minek kell megosztani mindent Facebook-on? Áh..
2012. dec. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
nem, mert magánügyem, hogy kapcsolatban állok-e, avagy sem.
2012. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk abból a szempontból jó ez, hogy pl nemrég megtetszett valaki. Azt sejtettem hogy kapcsolatban van, mondom rákeresek facen, és rögtön megtaláltam hogy kivel, hány hónapja stb. Mondjuk nekem az már sok hogy napra pontosan kiírja valaki hogy mióta...
2012. dec. 23. 22:58
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem, mert ez a magánéletem;)
2012. dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem!
2012. dec. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Magánéleted? Mert a barátaid nem tudják? Be lehet azt úgy állítani, hogy csak a barátok láthassák..


Egyébként nem vagyok egy nagy facebook-os, nem azért írtam, csak ez eléggé buta kifogás, hogy miért nincs.


Nekünk kint van, úgy fél év-év után tette ki a párom, aztán mivel elég kalandosan indult a kapcsolatunk és a környezetünkben mindenki tudott róla, így egyből kaptuk a viccesebbnél viccesebb megjegyzéseket. Na meg hogy minő meglepetés, senki se gondolta volna..

Jókat nevettünk ezeken. :)

2012. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!