Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiírjátok facebookon hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiírjátok facebookon hogy kapcsolatban vagytok? És azt hogy kivel név szerint?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 22:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igen kinn van, mindkettőnknek, névvel együtt... amúgy azzal egyet is értek, hogy nem mindenkire tartozik, de én személy szerint azért raktam ki, mert büszke vagyok a barátnőmre, hogy ő a párom, és hálisten ez fordítva is igaz.
2012. dec. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mi az a fészbuk? :D
2012. dec. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2honap után tettem ki hogy kapcsolatban, barátom kb 4honap után (azóta már névvel együtt kintvan)
2012. dec. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem. Párom nem örülne neki.
2012. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ki! De idö közben rajöttem hogy nyilvanossag ele felvalalni valojaban csak akkor kell ha mar nagyon benne vagyunk abban a kapcsolatban es a bizalom is megvan.. Mert ha felvan vallalva a kapcsolat akadnak egyes emberkek akik szeretnek belekotnyeleskedni masok kapcsolataba.
2012. dec. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Igen, pont ez az, hogy a barátok,rokonok tudják Facebook nélkül is.

Én kapcsolattartásra használom régi osztály és csoporttársakkal... mindenkinek más az értékrendje, az enyém ilyen;)

2012. dec. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem kint van, kb 2 hét után tettem ki, hogy kapcsolatban, névvel pedig több, mint 3 hónap után. Úgy van beállítva, hogy csak az ismerőseim látják. Szerintem komoly kapcsolatnál nem gáz, mert a barátok úgyis tudják az elejétől, meg ismerősök is láthatnak titeket a városban. Plusz egyértelművé válik mindenkinek, hogy van párod, felesleges a próbálkozás :) Viszont nem értem, hogy a 13-14 éves kislányok, kisfiúk, akiknek havonta más pasijuk, csajuk van, miért erőlködnek ezzel. Nem győzik állítgatni a "családi állapotukat", eh, kínos :)

21l

2012. dec. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nem, nem ott élem az életem a szűk baráti társaság tudja az ismerősök nem, de alapból nem sok adat van fenn fb-n aki ismeretlen semmit se lát...
2012. dec. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!