Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnömmel 4 éve eggyüt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnömmel 4 éve eggyüt vagyunk, albérletben 2 éve. És valamiért ellenkezek vele, tanácsokat ad de nemérdekel és úgy érzem ellenpéldát kell mondanom, feladatot ad de nemérdekel nyűgnek érzem, ö azt mondja piros én azt hogy zöld. Mi baj van velem?

Figyelt kérdés
Az érzelmek nagyon fontosak tudom, de valahogy megfejthetetlen főleg a sajátom. A barátnömmel 4 éve eggyüt vagyunk, albérletben 2 éve. És valamiért ellenkezek vele, tanácsokat ad de nemérdekel és úgy érzem ellenpéldát kell mondanom, feladatot ad de nemérdekel nyűgnek érzem, ö azt mondja piros én azt hogy zöld. Nagyon szeretem de nemtudom mi van velem, ő türelmes de nemakarom hogy elfogyjon. Olyan vagyok mint a másnapos vagy elvesztette életcélját, elkedvtelenedtem . Vannak dolgok amik zavarnak de ö nem tehet róla és megtesz mindent nekem. Mi baj van velem? ( probálok magamon változtani de nem megy, de miért? Vagy hogy máshogy kellene? )
2012. dec. 24. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán a barátnõd tulságosan türelmes és engedékeny veled. Ezt te kihasználod, megérdemelnéd, hogy faképnél hagyjon,mert akkor legalább felébrednél.

Viszont lehet, hogy fáradt vagy, mivel nincs kedved sem, nem ártana elmenned egy szakemberhez addig, amig nem késõ. Igy a barátnõdnek is elfogyhat melletted a türelme, mert daccolsz vele.

2012. dec. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hasonló dac mikor mosogatni kell, nemtudom fiu vagy lány vagy vagy fiu lánnyá műtve nemismerem más szokását ilyet nem is akarom megismerni ( kapcsolatomat akarom helyrehozni és nem hogy mit kellene tennie.... legalább probálok előre menni mielött röszzab leszz ).Szóval undorodom a mosogatástól , tudom hogy 10 perc az egész , de fuj... Mért van az egyik felem tudatos de a másik fele olyan hüje ? Nemlehetne a másik is tudatos ?
2012. dec. 24. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:

OK.ha nem szeretsz mosogatni,akkor segitsél neki másban, vagy vegyetek egy mosogatógépet, vagy kesztyüben is lehet mosogatni.:)

Nekem a párom elmosogat anélkül, hogy mondanám neki.:)

2012. dec. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkodok hogy mért dacolok vele , de nem jövök rá , de ilyen jelentéktelen dolgokon is , a kiegyensulyozatlanságnak ez lehet az eredménye , nemtudom mi zavar de zavar és nemtudok ellene tenni ezért. Sokszor gondolok hogy kilépek ebből a felfogásból vagy miből de nemtudom mit kellene othagyni magamból. Vagy lehet nem is velem van a baj hanem ahogy felül irtam ami rám hat , így hiába probálok változni ha a zavaró tényező hat rám. lehet a legjob ha leírom a szituációt.
2012. dec. 24. 12:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk 4 éve , 2 éve albérletben, többet dolgozik mint én de ugyan anyit keres és nemsokkal keres többet , és mellé kis munkákat is vállal , én mondom hogy tarcs magadnak egy szabad napot amikor délig alszik de nemhalgat rám , mindenkinek meg akar felelni, anyit említettem hogy magaddal is foglalkozz mint ahogy az ajtót nyitjuk de ebbe mondjuk belefáradtam , olyan sötét van itt a földszinten hogy ahány virágot vettem neki mind meghalt pedig cserepes nem vágott hogy sokáig láthassa. Bármi tanácsot adok neki megsem halja ... Dohányzik én nem , néha megfulladok mellete de hagyom.. Mindg tiszta ideg munkahely , streszz stb.. Én elhatároztam hogy nem leszek ilyen a faterom tanuságából , mondtam neki is hogy önrombolo de csinálja tovább , igaz hajtása mellet nehezen képzelném én is el. Nem megyünk sehova pedig hiányzanak a közös kikapcsolodás , mindig rohan mintha keresné a dolgot közben elfelejtené a valós boldogságot. De úgy gondolom hogy vagyok oylan önző és akaratos hogyha nemhalgat rám vessen magára pedig jót akarok, érthetetetlennel nem vitatkozok ebből már elegem van, és ez mért zavarna engem ? Lehet olyan vagyok mint a szamár ? ha ő sem akkor én sem? Kaptam oylan munkát ami sok pénzt hozna de rajta keresztül jött de egy pontot nemtettem érdekében. Fura ez a helyzet de lehet roszzul látom , de lehetne ez a gyökere mindennek ? vagy csak kis probléma ez ?
2012. dec. 24. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!