Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt ki kéne bírni egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ki kéne bírni egy kapcsolatnak igaz?

Figyelt kérdés
Párom elutazott az ünnepekre, hogy meglátogassa a családját. Már 5. napja nem látom, nekem nagyon hiányzik. Mivel egész 2,5 hónap alatt sülve főve együtt voltunk, az elején nagyon nehéz volt. Mostanra már úgy ahogy megszoktam, hogy nincs itthon. Este felé, vagy délután beszélünk interneten, és hajnalig tartjuk a webcamos kapcsolatot. Most, így hogy Karácsony van, még egy picit jobban hiányzik mint eddig. Szerintetek kell az miatt aggódnom, hogy ha hazajön más lesz minden? Mert megszoktuk, 1,5 hét alatt hogy nem találkoztunk, így nem lesz annyira igény a folyamatos kapcsolat tartásra? Vagy az miatt, hogy kihűl az egész? Tudom, hogy ha kihűl akkor nem is volt jó kapcsolat meg ilyenek, de mikor együtt voltunk személyesen mindig nagyon jól elvoltunk. Szerintetek aggódjak ilyenért?
2012. dec. 24. 11:15
 1/7 A kérdező kommentje:
És kellemes ünnepeket, mindenkinek! :)
2012. dec. 24. 11:16
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sokat aggódsz. Nyugi! És viszont! :)
2012. dec. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pár nap nem a világvége :) milyen jó lesz majd újra látni egymást! :)
2012. dec. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sőt még erősebb is lesz ha hazajön:) legalábbis nekünk mindig kicsivel még jobb, amikor elutazik egy hétre pl (ami évente párszor előfordul a munkája miatt). Addig mi is folyton együtt vagyunk, aztán amikor elmegy kicsit lenyugszunk, de közben borzasztóan hiányzik is a másik, amikor meg hazaér egymásnak esünk:D:P szerintem egy kapcsolatban kell is néha egy kis különlét, akármennyire is jól megvannak, mert aztán nagyon jó újra találkozni:)
2012. dec. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak nagyon igaza van, én is így gondolom.:))

Neked is és mindenkinek Kellemes Ünnepeket! :)

2012. dec. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Inkább foglalkozz értelmes dolgokkal. Jó tanács.


Kellemes ünnepeket!

2012. dec. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugtattatok!:) Mégegyszer Békés Karácsonyt kívánok, és boldog új évet!
2012. dec. 24. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!