Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » KI lehet bírni a barát zónát?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KI lehet bírni a barát zónát? 17/F

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel barátok vagyunk de többet is el tudnék képzelni vele. El akartam neki mondani de elújságolta boldogan, hogy lett barátja. Ezek után természetesen nem közöltem vele a dolgot.Nagyon szeretem őt csak nem tudom,hohy hosszútávon bírni fogom mellette mint csak barát. Nagyon odavagyok érte.
2012. dec. 11. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Menekülj a szituációból
2012. dec. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kilehet de inkább távolodj el.
2012. dec. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki lehet, csak értelmetlen. Kezdj egy kicsit távolságtartóbb lenni.
2012. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát ebben a korban még valameddig kitarthatsz mellette, hátha az új pasi nem tart sokáig. De amint újra szingli, mond meg, hogy mit érzel, mert különben felemészt a dolog.
2012. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de rossz hírem van a számodra. Nem jössz be neki mint férfi. Gondolj olyan lányra, aki neked nem jön be nő. Szerinted később, idővel bejönne neked?

Gondolj arra is, hogy az idődet vesztegeted. Lehet, hogy 17 évesen még nem érzed át, de órád neked is ketyeg. Tudom, hogy senki másra nem tudsz gondolni, vele alszol el gondolatban, vele ébredsz, és még álmodban is ő jár a fejedben. Nem lesz könnyű, de el kell szakadnod tőle. Temetkezz valami hasznos hobbiba. Pl. edzés, hangszer, stb. 33F

2012. dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!