Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elutazott karácsonyr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elutazott karácsonyra a szüleihez. Azóta sms-t sem ír. Én írok neki mindig, o egy - két szóval válaszol, magától nem ír. Szerintetek mit csináljak? Ne írjak én sem?

Figyelt kérdés
2012. dec. 24. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
hát elég bunkó4 mert én még az exeimnek is irok,4-5 lánynak is, szerintem ne foglalkozz akkor vele
2012. dec. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mikor utazott el? mert ha tegnap,akkor persze h nem ír.

komolyan,azért ment el,hogy a családjával legyen, meg ilyenkor mindenkinek ezer dolga van, biztosan fog ő is írni.

2012. dec. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon valószinű, hogy ez a vonzalom eléggé egyoldalú. De igazából meg kellene vele beszélni ezt a dolgot.
2012. dec. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Múlt héten utazott.

Rosszul esik, hogy ilyen :(

2012. dec. 24. 15:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de lesz*r téged a csávó, vagy túlreagálod a helyzetet. Hívd fel este, kívánj neki és a családjának boldog karit, aztán tedd le a telefont és ne hívd fel, ne írj neki, ne keresd. Ha 3 nap után nem keres fel akkor dobd a p*csába. Minden nő jobbat érdemel ennél...
2012. dec. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem is a családjához ment hanem csajozni...
2012. dec. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne irj neki mert azt fogja hinni mennyire utana vagy .... engem most hagyott el egy aprosag miatt 4 ev utan es en konyorogtem neki de nagyon megbantam azota sem keresem....ugyhogy inkabb hagyd...
2012. dec. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mókusgyilkos ***** válasza:
eh.. könyörgöm karácsony van.. a családjával van akivel ki tudja mióta nem találkozott nehogy már ilyenkor is állandó jelleggel a telefonján lógjon úristen..
2012. dec. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

utolso és többi kétkedö nincs igazatok,

azért gondolkozzatok már!

tökmindegy hova utazott a srác vagy a családjával van e mindenkinek van 2 perce arra,hogy a barátnöjének irjon egy smst .....azért gondolkozzatok már ha valakit szeretek,keresem,irok neki!

2012. dec. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!