Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy ha a Páromnak aki 24 éves férfi karácsonyra valami saját készítésű dolgot adok?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs pénzem és arra gondoltam, hogy csinálok egy nagy mézeskalácsból készül szívet amire írok egy szép idézetet + írok egy verset neki egy szép lapra.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. dec. 22. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy szuper ajándék!

Van benne szív (szó szerint is) :), lélek és szeretet. :)

2012. dec. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem is telejsen jó ötlet :) hidd el jobban fog örülni neki mint annak hogy vettél volna neki egy tök haszontalan dolgot :)
2012. dec. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó az legalább tudja hogy igazán szereted!
2012. dec. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén? Minek örülne jobban? Egy 20 rugós parfümnek, ami v tettszik neki, v nem, vagy annak, amit a szerelme saját kezűleg készített, és nem csak fogta magát, és bement egy boltba. Sz.napra én is alap hogy kis ajándék, de házi tortát kap a párom, anyukája am is orvos, és nincs rá idő:S
2012. dec. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az már nagy ajándék neki hogy ennyire fontos ő számodra,ennyire készülődsz miatta,én értékelném ha nekem valaki ennyit megtenne.


Ja,mindenképpen vidd véghez a terved.


26F

2012. dec. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez sokkal jobb ajándék, mint bármi amit venni tudsz!
2012. dec. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bár én 35 vagyok..... de bárcsak valami ilyet kapnék és nem zoknit vagy pullovert vagy pendrivot.

Ne is gondolkozz tovább, kitaláltál mindent!

2012. dec. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem biztosan jobban örülne annak a tárgynak amit te csinálsz ,mint amit manapság kínaiak készítenek !
2012. dec. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Holnap rakok fel ide egy képet, a szívről :)

Még csak most fogom megcsinálni, mert ma sikerült vennem házi mézet :)

2012. dec. 23. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!