Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy akárhányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy akárhányszor elbucsuzik tőlem a párom elkeseredem?

Figyelt kérdés
Elkezd köszönni tőlem pl telefonba és már kicsordul a könnyem,olyan hülye vagyok..tudom de nekem ő borzasztóan hiányzik MINDIG ÉS ÁLLANDÓAN :( hogyan tudnék ezen változtatni?olyan érzékeny vagyok erre és tényleg nem értem,mert nincs okom panaszkodni..(kérlek csak semmi beszólás,nekem ez fontos!!!).
2012. dec. 25. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez lehet annak a jele, hogy nagyon szereted. Inkább örülj neki.
2012. dec. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy
2012. dec. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem beszólásképpen, de most ezt nekünk jobban kéne tudni mint neked?

Szereted őt és amikor búcsúzik már egyből arra gondolsz, hogy mennyire fog hiányozni, ezért könnyezhetsz.

2012. dec. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tudom nagynagy butaság de belül annyira fáj ha el kell bucsuzni hogy az hihetetlen,nagyon kötödöm hozzá,de nem is akarok a nyakába mászni örökké,ezért tehát inkább csak akkor beszélünk ha ő akarja és akkor bucsuzunk el amikor ő szeretné nekem nem megy magamat rá eröltetni,de elbucsuzni sem.Ő furcsálja hogy miért nem keresem és már megkérdezett hogy szeretem e én őt egyáltalán, de félek megilyedne attol mennyire nem akarok elszakadni tőle :/
2012. dec. 25. 00:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy és érzelmileg nagyon feszült valamiért szerintem. Vagy mindig ilyen voltál? Akkor nem vagy feszültebb, mint máskor.
2012. dec. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi hangulatban vagyok pedig nincs is barátnőm
2012. dec. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
keveset találkozunk és ő kiváncsi mikor jut eszembe egyszer valamikor az hogy én keressem őt,egyszer nekem is szegezte a kérdést hogy egyáltalán gondolok e rá én meg csak csöndben szomorkodtam,félek rámenős lennék.Ő ismer engem a legjobban,tényleg de ezt a részét annyira nem érti és nem tudja hova tenni amennyire én sem.Szeretethiányom van,nagyon sokszor.
2012. dec. 25. 00:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Dzsízusz de föld hülye embereknek van párjuk...:)
2012. dec. 25. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok néha, főleg az érzékenyebb napjaimon :D Barátom már nem csodálkozik, megszokta, de legszívesebben ő is mindig velem lenne, szóval gondot nem okoz, csak utólag sose értem magam, hogy miért akadok ki :D :D
2012. dec. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
dettó ugyanez van velem is :D és az a vicces hogy ő is szokott ilyenekett csinálni és nem érti hiszen ott vagyok neki mindig ..fura dolog ez :) de az igazság az hogy meghalunk egymásért :$ szeretem őt nagyon
2012. dec. 26. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!