Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál, ha a párod azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál, ha a párod azt mondaná, hogy az exét jobban szerette, mint téged?

Figyelt kérdés

Már nem szereti az exét, téged szeret, de összehasonlítva a két szerelmet, úgy érzi, hogy az exét jobban szerette. Nagyobb volt a láng.

Ezt nem a fejedhez vágja, hanem normálisan közli, akár a te kérdésedre mondjuk.


2012. dec. 25. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
fáj az őszinteség??
2012. dec. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mért kéne szakitani??

Semmi logikát nem látok benne....

2012. dec. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, még nem mondtak nekem ilyet. De ha ennyire azt érzezné, hogy engem nem tud annyira szeretni, akkor menjen és keressen valakit akit tud. Én nem tartanám vissza. Ez nem jelentené részemről a szakítást, de tudnám, hogy álljak a dolgokhoz.
2012. dec. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, mennyi ideje vagyunk együtt és ők meddig voltak. Ha mondjuk mi még csak egy hónapja járunk, ők meg együtt életek vagy egy-két évet, akkor nem biztos, hogy szakítanék, mert lehet, még nem forrt ki, nem mélyült el a kapcsolatunk annyira, adnék még neki esélyt. Viszont más esetben nem elégednék meg ennyivel. Természetesen minden szerelem más, de ha valakibe igazán szerelmesek vagyunk, akkor az adott pillanatban úgy érezzük: ő az igazi.

Nekem egy kapcsolat lényege a szerelem, a szeretet. Erről nem vagyok hajlandó lemondani, sem pedig második lenni a páromnál. De fordított esetben én sem tudnék együtt lenni senkivel úgy, hogy az előzőt jobban szerettem.

34/N

2012. dec. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
szarul esne, inkább tartaná magában, de ha érezném, hogy am sincs jövője a kapcsolatnak, ez csak rátenne egy lapáttal és szakítanék, am nem hinném
2012. dec. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt mondaná, meggondolnám, mit csinálok szarabbul.
2012. dec. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én előző barátomnál nagyon is azt éreztem, hogy sosem fog tudni úgy szeretni senkit, mint az exét. Engem sem. Nagyon fájt. Nem erre ment rá a kapcsolatunk, de részemről közrejátszott. Azóta nem volt barátom, de úgy érzem, hogy nem leszek képes senkit úgy szeretni, mint őt. Már nem szeretem, de nem hiszem, hogy még egyszer fogok tudni úgy érezni valaki iránt. Előtte sem szerettem úgy senkit.
2012. dec. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja és 25/L vagyok
2012. dec. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ezek túl nagy szavak, nem tudhatod, hogy mi lesz, mindig van egy nagyobb hal
2012. dec. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiányos vagyok, szerintem ez nagyon rosszul esne, és még rosszabb lenne az önértékelésem. Lehetséges, hogy szakítanék, bár ez sok dologtól függ.

19L

2012. dec. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!