Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok a párkapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok a párkapcsolatot, szex-et, mindent kibeszélnek a barátnőikkel? Vagy a bensőséges dolgokat nem?

Figyelt kérdés
2012. dec. 25. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
általában a nők nem, hiszen az érzelmi, szexuális intimitás két ember dolga, a lányok közül vannak olyanok, akik igen
2012. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
20-on éves korosztály?
2012. dec. 25. 22:31
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem egyénfüggő, de azt gondolom, h a többség nem, 27n
2012. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha esetleg valaki rosszabb az ágyban, akkor sem?
2012. dec. 25. 22:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát én csak annyit mondok max hogy jó volt. Amúgy nem szeretek másokkal ilyenekről beszélgetni.

18/L

2012. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok, szexről pozitúrákról nem beszélünk, nem vagyunk már szüzek. Ha probléma merül fel, főként bensőséges ügyekben, akkor esetleg szóba jöhet. De nyilván vannak dolgok, amit mindenki megtart magának. Ha úgyse tud segíteni a másik, akkor minek mondjam el?
2012. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha szereti a párját, akkor ezt nem ismerőssel beszéli meg, hiszen az ismerős is találkozik a sráccal...szóval idegennel, jó esetben, ha van annyi érzelmi intelligenciája
2012. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem szoktunk ilyesmiket megbeszélni a barátnőimmel. Ez a magánéletünk szerintem, ennyi intim szféra minden kapcsolatnak kell. Annyi azért elhangzik olykor, hogy "atya úristen milyet szexeltünk tegnap este" kacér vigyorokkal, de ennél mélyebbre nem nagyon megyünk.

Az ex páromnál volt problémánk a szexuális életünkben, ott azt megosztottam a legjobb barátnőmmel. Akkor sem részletesen, csak hogy mi nem klappol. Ő a laza szexet szerette, nekem olykor jól esik a vadság, neki ez nem ment. Akkor a legjobb barátnőmmel ötleteltünk, hogy hogy lehet kihozni egy pasiból az "állatot", dehát sajnos nem nagyon vezetett eredményre. 22/L

2012. dec. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!