Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FONTOS! Van olyan oldal, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! Van olyan oldal, ahol beírom a személy nevét, települést, és kiadja a címét? ( Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Csak mert van egy pasi aki nyomul rám, és menyasszonya van, és már mindennel próbáltuk lekoptatni, de nem megy. Így úgy döntöttünk, hogy írunk a barátnőjének. Csak nem tudjuk a címét. Gondoltam már rá, hogy kinézem a telefonjából a számot és az alaján tudakozó, de sosem adódik olyan helyzet, hogy eltudjam venni. Ha tudtok segítsetek. Köszi!!!
2009. aug. 24. 17:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Már megnéztem, és sokmire nem jutottam. Már abban sem vagyok biztos, hogy jó ötlet írni a barátnőjének. Ígyis - úgyis vesztesen kerülök ki a dologból, mert valahogy úgyis kimagyarázza magát. Azt nem értem el az egésszel semmit. Például, hogy egy fruska vagyok aki csak fut utánna, és nem tudja elviselni ha nem kap meg valakit. Aztán meg lehet, hogy mégjobban zaklatna, hogy, hogy lehetek ilyen bunkó, mert úgyis rájönne, hogy én küldtem. De azért köszi a tanácsokat.
2009. aug. 24. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!