Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik normális párkereső oldal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik normális párkereső oldal?

Figyelt kérdés
Itt most nem olyanokra gondolok, mint pl. a parom.hu, paratlan.hu, love.hu, melyek tele vannak kamu profilokkal, hanem egy normális helyre, ahol valósak az adatlapok és mindenki komolyan gondolja az ismerkedést. Aki interneten találta meg esetleg a párját az elmesélhetné hogy történt.:)
2012. dec. 26. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt történt. Ehhez gondolom nem szükséges több dolgot hozzáfűznöm.
2012. dec. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés.. :) én is kíváncsi lennék rá. Vagy bármilyen ötletre, ahol lehet normális párt találni. Bárhol járok, mindig a mai sajna úgy kell írjam hogy "átlagos" , hűtlen, vagy az egy éjszakás kalandot kereső pasikkal találkozok. Akkor inkább egyedül, mint egy nem hozzám illő valakivel. Persze tuti van kivétel, csak én még eddig nem találkoztam vele. :)
2012. dec. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Itt ismerkedni én is próbálok, mert ez egy jó hely lehet arra. Talán itt még vannak rendes lányok.:) Sajna az év ezen szakában élőben nem lehet nagyon ismerkedni.:( 24/F
2012. dec. 26. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik az a felsoroltak közül. Csak kreatívnak kell lenni, és nem hónapokig levelezni, hanem minél előbb élő találkozót leszervezni 1-2 óra cset elég. Ha nem megy bele a csaj, akkor lapát. Kell a francnak msn es barát.
2012. dec. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én a randivonalon ismerkedtem meg a barátommal (18), augusztus végén. Úgy voltam vele, hogy mivel nem igen járok el, így kipróbálom. Több helyen ia fent voltam, rosszabbnál rosszabb emberek írtak rám.. "csak szex és más?" címletű levelekkel.. már úgy voltam vele, hogy letörlöm magam és ennyi volt.

Aztán augusztus végén (28-29 talán) megnéztem egy srác profilját, aki a közelemben lakott. Amint megláttam a képét, kicsit elbizonytalanodtam.. utána lépek fel másnap, és látom, hogy ő írt.. semmi extra nagy dolgot nem írt, csak h szívesen megismerne, meg reméli hogy visszaírok (általában mindenkinek visszaírok, mindenkinek adok esélyt).

Beszélgettünk, fb-n bejelöltük egymást, és szept. 15-én taliztunk. Élőben sokkal másabb volt, mint képeken! Jól elbeszélgettünk, eléggé megnyíltam előtte, ahhoz képest, hogy egy szégyenlős kisnyúlnak érzem maga elég sokszor.:S

Beszéltünk egy következő talit, 22-ére, amikor mivel egyedül volt otthon, így elmentünk hozzájuk (nem történt semmi, nem kell rosszra gondolni!:D) Beszélgettünk.. beszélgettünk..és szimpinek találtam, pedig 17 évesen úgy gondoltam, mielőtt megismertem, h nekem egy 20-22 éves srác kell, mert ők már sokkal komolyabbak.

Dec. 22-én voltunk 3 hónaposak. Azóta már mindketten átestünk az els szexe (együtt természetesen:D) és fantasztikusan megvagyunk.


Am pedig mindenhol vannak fake emberek, de ezeket egy idő után ki tudod szűrni. Írj rá több emberre, de ne ess kétségbe ha nem írnak vissza, mert NAGY RÉSZE sajna csak egonövelésből van fent.:S Esetleg írj privátot ha kíváncsi vagy még valamire.:) 17L

2012. dec. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!