Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hát kicsit hosszú lesz, de remélem végigolvassátok...


Szóval 2011 nyarán megismertem egy lányt. Beleszerettem, nem is tudom miért. Átvert párszor, de voltak boldog napok, hónapok. Utólag visszagondolva nem tudom miért voltam boldog. Lehet mert szép volt a lány. Aztán idén nyáron nagyot csalódtam benne. Elegem lett belőle. (távkapcsolat) És szakítottam. Nagy noszogatás árán visszafogadtam, de amikor kicsit közelebb voltunk egymáshoz mégjobban az idegeimre ment. Kidobtam, de végleg. Most tudatosult benne nemrég. Vissza akar szerezni, de nagyon betegesen...félelmetes. Ezt kell lezárnom.


Ugyanakkor elkezdett tetszeni egy szemrevaló kedves, de kicsit talán magábaforduló lány. Nagy szíve van az biztos. A kapcsolata (mert sajnos van neki) haldoklik, minden erőltetett, csak a megszokás és az elválástól, magánytól való félelem tartja egybe. Érdekes az biztos. A srác szülei se bírják, és azthiszem őt tudnám szeretni. De ugyérzem több nálam, gazdagabb, okosabb, szebb. Mindenben több. Ezért félek kicsit bármit is kezdeni...meg félnék a kapcsolattól, de olyan jó lenne egy teljesen olyan lány mint ő, vagy éppen ő.

Valami azt súgja bennem hogy most nem kell kapcsolat, de az ilyen ünnepekkor is, mint a karácsony hiányzik valaki. A szilveszterről meg ne is beszéljünk....

Szétugrasztani nem akarom őket a barátjával, mert az nem vezet jóra, elöbb utóbb visszaüt...és itt vagyok dillemába. Mit csináljak? Lezárni mindenképp le kell az előző kapcsolatom (sajnos nagyon nehéz lesz mert a lány őrült módján kapaszkodik felém), viszont ezzel a másik lánnyal meg. Hát nem tudom. Örülnék ha ő lenne a barátnőm de...akkora katyvasz van a fejembe. Ide is azért írtam ezt ki mert állandoan ez jár a fejembe, és jólenne valakivel beszélgetni. Ha valaki beszélgetne írjon...vagy csak adjatok tanácsot! Köszi (20f)

Boldog Karácsonyt!


2012. dec. 26. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt mond el az új lánynak, ha olyan mint amit írsz róla és akkor szíve van, akkor fog neked segíteni a beteglelkű régivel kapcsolatban, egyben te is segítesz neki, hogy érezze, hogy te is támasza vagy, és kevésbé fog félni kilépni..


Egy kapcsolatot és annak milyenségét sosem az anyagiak határozzák meg és az osztálykülönbségek, hanem a két ember egymáshoz fűződő érzelmeinek tisztasága.

2012. dec. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tud mindent az én bajaimról, ahogy én is az övéiről. Ez bizalmi alapon megy :)

Én egy értékes embernek tartom, de abba biztos vagyok hogy a döntése nem lesz egyszerű. Bár napjába többször megfordul a szakítás gondolata a fejébe, mégis azt állítja h szereti. Azzal nyugtatja magát...szerintem. Törékeny lány.

Én nem biztatom szakításra, csináltam már olyat. Nem lett belőle jó kapcsolat úgyhiszem Karma miatt.

2012. dec. 26. 17:11
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy elméletileg tényleg így működik, nem az osztálykülönbség meg semmi anyagiasság, de lássuk be: A nők, a férfiak, mindenki nem csak az embert keresik a kapcsolatba, hanem a biztonságot is. Ami ma már főleg anyagi. Ha mindez megvan jöhet a külső. Csodák nincsenek, ez nem az a világ :(
2012. dec. 26. 17:12
 4/6 anonim ***** válasza:

3


Vannak csodák, tessék hinni bennük.


1-eske voltam.


Segíts a lánynak, egy hosszú kapcsolat után az ember nagyon elveszett tud lenni, hiszen újra kell mindent tanulnia..Ha férfi vagy, akkor tudod mit kell tenned, és hogy kell őt szeretned, hogy új életet tudjon kezdeni.Lényegtelen hogy mint az a bizonyos templom egere vagy, vagy...

2012. dec. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"A nők, a férfiak, mindenki nem csak az embert keresik a kapcsolatba" ezért fuccsol be a kapcsolatuk-kivétel nélkül az ilyen embereknek.
2012. dec. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-eske voltam az 5-ös is az enyém.
2012. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!