Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 3 éve vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 3 éve vagyok együt egyáltalán nem kívánom. Ő nagyon szeret, szerelmes, kíván mindíg, én nem vagyok belé szerelmes de szeretem viszont nem kívánom! Soha! Magát a szexet igenmde őt nem. Miért? 25/L

Figyelt kérdés

Kívánom magát a szexet de nem vele! Közelebb kerültem egy fiúhoz a multkor és nagyon megkívántam de tudom hogy nem csalhatom meg a barátom. Két napja a szexről álmodok,mindkétszer mással csináltam álmomban.

Szeretem a barátom,akivel a jövőnket tervezzük és nem akarom elhagyni vagy megcsalni.


2012. dec. 24. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
durva...
2012. dec. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az elég nagy baj, vele kéne kívánnod a szexet
2012. dec. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kívántad őt valaha? Legalább annyira, mint azt a másik fiút?

Ha igen, akkor mi változott? Miben volt más az akkori helyzet a mostaninál?

Ha sose kívántad igazán, akkor nem is fogod.

2012. dec. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
5 éve amikor jártunk nagyon sokat szexeltünk. Utána szakitottunk kétszer is,és amikor lett egy balesetem ujra összejöttünk, azóta kialudt bennem minden!
2012. dec. 24. 22:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Elmondanád, hogy miért vagy még mindig együtt vele?
2012. dec. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Öhm..milyen baleseted volt? Fejsérülés?
2012. dec. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mert szeretem! És ő is angyon nagyon szeret,szerelmes és mindent megtesz értem.

Egy kocsi alá estem,a lábam törtem el, a fejem is bevertem sajnos:)

2012. dec. 24. 22:32
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Érzelmi drámák, lelki viszályok.

IGEN, ezért járok a gyakorikérdésekre!

IGEN, ez ad erőt minden nap felkelni!

EZ AD ERŐT AZ ÉLETHEZ!

Az érzelmek harca az értelemmel, a test és a lélek viadala, az emberi elme alulmaradása az életben.

Köszönöm...

2012. dec. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 omba ***** válasza:

Nem nagyon őszinte dolog az a "szeretem" a részedről, de ez csak az én véleményem.

Inkább arra gondolj, hogy mégis, meddig fogtok fenntartani egy ilyen szexmentes kapcsolatot, úgy, hogy a hiányát mindketten megszenveditek?

2012. dec. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as :D valahogy én is így érzem, nem csoda hogy Karácsonyozni is a gyakorikérdésekre járok...


Amúgy szerintem ezek a szakítások megtörték Benned az egészet amit régebben a párod iránt éreztél... lehet hogy túl kellene lépned rajta... mármint a párodon, a problémákon nem olyan egyszerű, tán nem is lehet...

2012. dec. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!