Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők. Nektek tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Nektek tetszenek az ilyen férfik vagy ez már túl izmos?

Figyelt kérdés
[link]

2012. dec. 26. 19:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
fuuj szerintem nagyon undorító :SSS
2012. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

6 -os, te ezt a méreteket szteroid nélkül nem éred el egy emberi élet alatt. NAgyon jó izmos testet el lehet érni naturál testépítéssel, és a lányok is a nem koxos ,természetes módon sportóló fickókra buknak. EZ van. Egyszerüen totál felesleges iylen 120 kilós emberi szörnyeteget fabrikálnod magadból. Se a nőknél, se az útcán nem élsz meg vele. Útcára hiába nagy az árnyéka, egy fűrgépp ,szálkás izomzatű bunyós ember ezeket úgy töri ketté mint a fene, másrészt meg a nők embertelennek tartják a külsejüket. EZ van. De hogy átérezd, miért nem látják szexuálisan vonzónak a nők ezt, erre itt egy nagyon csúcs példám. Most két női képet fogok linkelni, mindkét nő rendszeresen eddzi a testét, izmosak de azért van különbség izmos és izmos közt is. TE melyiket basznád? Íme:

Ezeket? [link]

[link]

Vagy ezt inkább?

[link]

Mindkettő nő, mindkettő sportos testű, de azért van különbség emberi kinézet, és egy szörnyeteg közt.

A nők ilyen megfontolásból idegenkednek a szteroidos oriásoktól.

2012. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
10 -es fejlődni mindig lehet. Ezt csak az akaratgyenge szarok mondják. De sok bodys néhány év után megrokkan elmében, nem bírják az életmódot tartani, egyszerűen pszichésen megbuknak. Én 10 év óta tolom naturálban, szteroidok nélkül, és mit ne mondjak, kib aszott kemény. Százszór jobban oda kell figylenem mindenre, mint teljesítményben, mint táplálkozásban, még egy szülinapi tortaszeletet sem eszek meg, hogy tudjam tartani az iramot ezekkel a csalód férgekkel. Ezek meg a szerektől százszor gyorsabban regenerálódnak, nem kell a kajára sem annyira odafigyelniük, sokkal könnyebben megy fel rájuk a tiszta izomtömeg. De mindig lehet tovább haladni. GYakorlatilag max az szab gátat, ha már akkora tömegekben gondolkodsz,hogy a beled nem bírja már kajával. De ez a pszichés megtörés előcsarnoka is egyben. De 90 kilóig simán el lehet jutni évek alatt kitartó teljesítménnyel naturál módon, és az a tömeg elég jó, az látszik is, meg a nőknek sem sok még, ha kb 180 centis vagy hozzá minimum magasságra, úgy értve. Az úgy kb. méretre akkora kinézetre,mint Chris Evans az Avangers filmbeli formájában.
2012. dec. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

jah, utolsó jól mondja én fél éve nyomom, tuti naturál maradok örökre, ilyen versenyek is vannak ahol van dopping teszt, még ha nem is MO-on.

Nőből meg nincs az a nő hogy én teszto hormont szúrjak be magamnak vagy más anabolic steroid-ot

2012. dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat látom van itt 2 értelmes ember is:) Amúgy azzal tisztában vagyok,hogy egy ilyen test nem 3 év eredménye,de mivel szeretnék 2 év múlva tiszti képzőre menni így nem is baj:).Nyugtasatok meg,hogy a táplálék kiegészítők (Scitec,BioTech USA)tényle.g nem minősűlnek "KOX"nak,mert elméketileg nem az,de lehet hallani mindenfélét.Köszönom a válaszokat
2012. dec. 26. 21:26
 16/22 anonim ***** válasza:

A táplálékkiegészítőket felejtsd el. A legnagyobb kamuipar széles e világon. Én még tápkieget sem használok, csak tökéletes étrend és eddzés. És az utóbbi három hónapban is állati jól haladtam, 6 kiló szín izommal lettem több, és no kox, no tápkieg! Megy anélkül is ,hidd el, én tapasztalatból tudom, 10 év óta eddzek, van már rálátásom, tapasztalatom az egészben. A táplálékkiegészítők nagyon silány vackok, amikor használtam, olyan sokat nem ért, szinte nulla tápértékben. ezek ugyanolyan kaják amúgy elméletileg, mintha tojást, vagy tejteméket ennél, csak ugye ezer féle ízben, finom satöbbi. De igazság az,hogy ezek mind döglött vitamin/tápanyag források, mert mind ilyen agyon feldolgozott, porított, instantizált ganaj, és már elveszti azt az értékes részeit, minőségét, ami igazán tápértéket ad neki. Az egy dolog, hogy bevizsgálják, esetleg benne van annyi vitamin/fehérje, de nem hasznosul igazán, mert döglött vitamin. Most ha a gyártósoron beleköpök, akkor azt is rá lehet írni, hogy kulát is tartalmaz a termék, de mire mész vele? Semmire. Ez olyan,mint amikor 2ezer miligramm c-vitamint szedtem tablettában, és simán köhögtem, nem lettem gyúgyultabb tőle. AZtán sima natur citromlét toltam, amiben van kb 10 miligramm c- vitamin, attól meg két nap alatt megyúgyultam. CSak hogy lásd! ennyit jelent a normális kaja meg a tablettás/poros hulladékok közti különbség.

Az egész táplálékkiegészítő ipar egy nagy parasztvakítás, ráadásul van pofájuk ilyen Vörös Zoltánokkal meg Kormány Misikkel eladni a termékeket mint reklámarcok, akik sejthető, hogy a reggeli tejbe is szteroidinjekciókat kevernek. A sok kis zöldfülű újonc majom meg megeszi ezt a maszlagot, hogy húú, pfuu tááápláékkiegészítő...kész röhely! amúgym egnyugatlak az ilyen tégelyes, tasakos vackoknak köze nincs az ampullás meg gyógyszerleveles kiszerelésben kapható annabolikus szteroidokhoz.

2012. dec. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Csak nálam az a baj,hogy képtwlen vagyok annyi szilárd tápanyagot bevinni a szervezetembe amennyi kellene és kiegészítésnek használom,mert tömegnövelni k
2012. dec. 26. 21:40
 18/22 A kérdező kommentje:
Tömegnövelni akarok.Na csak leírtam :)
2012. dec. 26. 21:42
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, nagyon sok.
2012. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A tápkieg nem kox, a tápkieg élelmiszer, nem káros, nem csalás, nyugodtan lehet használni.


Az meg mit jelent, hogy "döglött vitamin"? Meg hogy elveszti az értékes részeit? Valami megfogható bizonyítékot is tudnál mutatni esetleg?

(meg 10 év edzés után három hónap alatt 6 kiló "színizom"? valahol valami sántít)

2012. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!