Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel vagy a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel vagy a legjobb barátommal Szilveszterezzek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel eléggé viharos a kapcsolatunk. November környékén szétmentünk és úgy nézett ki, hogy nagyon összeveszünk.


A lakótársaim, a legjobb barátom, akit évek óta ismerek, és a barátnője (akivel szintén nagyon jóban vagyunk) pedig már ekkor nagy ünnepi lázban égtek, minden nap feljött a Karácsony és Szilveszter téma.


Szerették volna, ha így 3asban Szilvesztereznénk. (Hú Peti, ugye együtt Szilveszterezünk, Hú már annyira várom a Szilvesztert, mit csinálsz akkor?...)


Szóval idáig elhárítottam, hogy még nem tudod, de akkor eléggé magam alatt voltam, és így igent mondtam.


Most viszont kibékültem a barátnőmmel, és újra össze is jöttünk. Ő kettesben szeretne velem Szilveszterezni, és nem bírja a barátaimat, meghittségre vágyik, és hallani sem akar arról, hogy betegye a lábát az hozzánk (pedig a barátaim is mondták, hogy hívjam át őt is).


Hiába kérleltem, hogy csatlakozzon hozzánk, csak bevágta a durcit, és azt mondta ha ilyen vagyok, akkkor inkább az exével Szilveszterezik, és azóta is hangoztatja, hogy milyen dolog, hogy inkább a barátaimat választom helyette.


Semelyikőjüket sem szeretném megbántani, és tényleg nem tudom mit tegyek, a barátnőm szerint viszont természetes, hogy őt kellene választanom. Ez tényleg így van? Vagy csak játszmázik velem?



2012. dec. 26. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nyilván a barátnőddel,pláne,ha most jöttetek össze megint.Szereted egyáltalán?
2012. dec. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szeretem... ha nem szeretném nem jöttem volna vele össze. De most akkor másik szemszögből, ha ő szeretne, akkor nem jönne át?
2012. dec. 26. 22:00
 3/16 Komplikato ***** válasza:
Az véletlenül sem opció, hogy négyesben Szilvesztereztek?
2012. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak szeretné újra felépíteni kettőtök között azt,amit leromboltatok.Lehet még ő maga sem biztos abban,hogy jól tette a kibékülést,helyre kell állnia köztetek az összhangnak.De ez így frissen elég nehéz lenne társaságban.Ha már minden újra oké köztetek,és még akkor sem hajlandó ennyi áldozatot sem hozni érted,akkor elgondolkozhatsz ezen.
2012. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

bocs, de baromi manipulatív a barátnőd. ha most engedsz, idővel rosszabb lesz :)

szilveszterezz a barátaiddal, ha ennyire kompromisszumképtelen akkor szenvedjen. menjen az exéhez. ha tényleg érdekled, akkor nem fog lelépni hanem elgondolkozik, hogy talán nem így kéne viselkedni egy kapcsolatban.

mert pl az is megoldás lehetett volna, hogy az este egy részét a barátaiddal töltitek négyen, aztán elmentek kettesben, de ő csak a saját orráig lát, és ez hosszú távon baromi idegesítő lesz.

2012. dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
én nagyon szeretném, hogy négyesben szilveszterezzünk, és ez ellen csak a barátnőm van sajnos. :(
2012. dec. 26. 22:13
 7/16 anonim ***** válasza:

S szexeltek már? Mert egy ilyen döntés után az a minimum, hogy lenyeli. :D :D :D :D


Na jó, komolyra fordítva a szót: ha nem vagy b.zi, akkor a barátnőddel leszel, ha már újra összejöttél vele. Ha meg..... :D akkor a haveroddal. A fenti manipulatív dologra meg ráérsz hónapok múlva gondolni.

2012. dec. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
szerintem nem. ha mások szerint ez tényleg okés, akkor én tényleg úgy vagyok vele, hogy akkor vele Szilveszterezek, mégha ezzel megbántom a barátaimat, akkor is. mert, hiába készültek így, de hát akkor csak megértik ők is.
2012. dec. 26. 22:17
 9/16 A kérdező kommentje:
viszont ha ez tök hülyeség, és csak átvágnak, akkor most egyrészt a barátaim is hülyének néznek, velük is összeveszek, és lehet nem is szeretnék járni egy ilyen lánnyal...
2012. dec. 26. 22:18
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha kell a csaj kell,ha nem kell,nem kell.Dönts úgy akkor,ahogy neked jó,tekintet nélkül arra,hogy ő mit gondol.Egy tapasztalattal gazdagabb leszel.
2012. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!