Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PetraSimsFan kérdése:

14 évesen ez normális?

Figyelt kérdés
azt olvastam, hogy a 12-14 éves korig egy ideig normális, ha azt érzem, hogy lezbi vagyok, de én 10 vagyok, és a legjobb barátnőmbe, úgy érzem, hogy szerelmes vagyok! ez vajon normális? ja és azt is olvastam, hogy ez 1 hónapig tart, de nekem már egy sulis félévbe tellett ez a szerelem!

2012. dec. 26. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerettek együtt Barbie babázni az nem szerelem. És nem vagy leszbi.
2012. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Najó csak tisztázzuk egy 10 éves gyerek miért a szerelem,szex kategóriába ír?? O.o milyen tökjó,hogy idáig fajul a világ! Na de most tegyük ezt félre és elmondom,hogy nem vagy lezbi ezt te bemeséled magadnak és nem is hiszem,hogy szerelmes lennél belé inkább csak rajongsz érte ez ilyen kislányos rajongás!!
2012. dec. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

10éves gyerek mit keres ebbe a kategóriába?

*GTFO!*

2012. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
majd ha 2-3év múlva lesz barátod rájössz h nem vagy lezbi.;)) egyébként szép h 10 évesen ilyeneket tudsz.:( rossz belegondolni h a 9 éves öcsémnek miken járhat az esze. :D
2012. dec. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
különben leszarom, hogy hány éves vagyok! és most nem írja felül hogy "ha 18 éven aluli vagy....."! nem írja, tehát én nem a szex szakába írtam, hanem a szerelem!!! és első: nem vagyok, se dedós, se kislányos! én pont az, hogy utálom az osztálytársaimat akik lányok, mert össze-vissza lánxoskodnak hogy "jaaj rám férne egy manikűűűr!" NEM! én teljes mértékbe fiús vagyok! annyi különbséggel hogy azér néha lányos vagyok, meg hosszú a hajam!!! és amúgy is, 5.-es vagyok!
2012. dec. 27. 09:10
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hova fajul ez a világ...

És nem, nem normális. Ennyi idősen még nem ezzel kéne foglalkoznod. Und ahogy előttem is írták ez valószínűleg csak rajongás a barátnőd felé!

2012. dec. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Van, aki korán érő, és előbb rájön, mint a többi queer, én pl 14 éves voltam, de egy csomóan vannak errefelé, akik gyerekkoruktól fogva így éreznek. Ha tényleg tomboy vagy, akkor jó esély van rá, hogy leszbikus vagy. Viszont szerintem várj azzal, hogy elkönyveld magad annak. Nem azt akarom mondani, hogy "nyugi, ez még változhat", mert én is utáltam ezt a (heteró) kamudumát. Csak arról van szó, hogy mivel még nyilván éretlen vagy egy kapcsolathoz, ezért nem érdemes még ezzel foglalkoznod. Amúgy ha van kedved erről beszélni, írj privit!:)
2012. dec. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Úristen, már 5. es vagy?

Viccet félretéve. Engem 13 éves koromban kapott el ez a kór, hogy: Úristen ez normális? o.O egyébként most olvasom, hogy azt írtad 14 évesen ez normális? 10 vagy, miért nem így kérdezted? Mondjuk gondolom, mert mindenki csak cseszegetett volna.

A legjobb barátnő pedig ezért legjobb barátnő, hogy ilyeneket is megbeszélj vele. Bár nem ismerem őt, ha pletykás meg ilyesmi, inkább ne mond neki. Abból tuti nem sül ki semmi jó.

Egyébként én is túlestem ezen, de nem 10 évesen.. én is fiús voltam, vagyok xD és nagyon is hosszú hajam volt kiskoromban, csupán ennyi különböztetett meg a többi fiútól. Szóval kb átlátom mi lehet veled, bár én csak 13 évesen kezdtem barátkozni lányokkal is.

Egyébként te, 10 évesen, hogy is tudnád mi a szerelem mikor én sem tudom még 16 évesen? Biztos éreztem már, de nem vagyok sosem biztos a dologban. Milyen érzés is az a szerelem? Te 10 évesen tudod? Mit érzel a legjobb barátnőd iránt? és miket szoktatok együtt játszani? ő is fiús? vagy inkább teljesen az ellentéted? szoktátok ölelgetni egymást? ezek is fontos dolgok.

Amúgy, a kérdésedre válaszolva: Nem, nem normális, de mi is a normális manapság?

2012. dec. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"ja és azt is olvastam, hogy ez 1 hónapig tart, de nekem már egy sulis félévbe tellett ez a szerelem"


Öööö. Ezt nem lehet így konkrét hónapokban mérni, hogy meddig tart...ez nem egy betegség, hogy meg legyen szabva, meddig tart és mikor múlik el...


Amúgy, szerintem ez tipikusan gyerekszerelem. Bontogatod a szárnyaid, érdeklődsz a világ felé. Mindenki vonzódott már ebben a korban is egy másik emberhez, hiába mond bárki bármit...és anno ők is csak a szerelem szóval fejezték ki, mert a szinteket ebben a korban még nem igazán lehet elkülöníteni. De ez most mindegy is, csak egy kis mellékes :)


Fiús lánynak mondod magad, és lányba szerettél bele. Esélyes, hogy leszbikus vagy, vagy biszexuális (fiúkba és lányokba egyaránt tudsz szerelmes lenni), de még azért nem könyvelném el a helyedben azt, hogy ez biztos :) még sokminden változhat, habár sokan már a te korodban tisztában vannak azzal, hogy melyik nemhez vonzódnak.


Én is leszbikus vagyok, és 11 évesen éreztem először azt, hogy vonzódom a lányokhoz. Nem voltam szerelmes,de jobban vonzottak, mint a fiúk. Ez most sem változott. Ez az én példám :)


A lényeg az, hogy akárhogyan is alakul, te boldog legyél, és jól érezd magad. Senki miatt ne akarj azon változtatni, kit szeretsz, mert akkor csak szenvedni fogsz.


18/L

2012. dec. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves PetraSimsFan!


No para! - Normális, hogy valakit nagyon szeretsz, ne aggódj! - Az is normális, hogy kb korod beli, hogy lány, hogy szeretsz vele lenni. - NINCS EZZEL SEMMI GOND !

A szexuális érésnek még csak a kapujában vagy, lehetasz még szerelmes fiúkba, lehetsz hetero bi vagy homoszexuális... előtted még sok kinyitatlan ajtó áll az életben, és bármit is teszel, valamelyik leszel a három közül, amit nem tudsz kívülről befolyásolni.

Szóval ne görcsölj rajta, bárhogy is lesz, Te egy értékes, jófej ember vagy, rengeteg értékkel, amelyiknek jórészét még Te is csak ezután fogod megtudni magadról. - Isten olyannak szeret amilyen vagy. - Kívánom, hogy legyél nagyon boldog!

M.

2012. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!