Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a volt szeretőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a volt szeretőmnek a szülinapjára?

Figyelt kérdés
A pasi 26 éves és mivel a barátnője nem tud a létezésemről, valami kevésbé feltűnő dolog kéne. Már nem vagyunk együtt "úgy", csak barátok vagyunk, szóval a szexuális célzatú dolgok is kilőve. A bort nem szereti, az nem nagyon játszik, hogy elmegyünk valahova együtt. Könyvet már sokszor vettem neki, szóval azt nem akarok. Esetleg egy szép tollnak örülhet? Az nem feltűnő, ráadásul öltönyös munkája van, oda meg valószínűleg illik egy szép toll.

2012. dec. 27. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem gondolod, hogy ezzel megzavarhatod a kapcsolatát az új barátnőjével? Miért kell megajándékozni a volt fiúdat?

Ha előkerül az ajándék, akkor meg magyarázkodhat, hogy kitől kapta, és hazugságra kényszeríthetné Őt.

Szerintem hagyd Őket békén.

2012. dec. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő nem a volt fiúm, hanem a volt szeretőm, tehát a barátnője már akkor is megvolt, amikor velem volt. Ő is vesz nekem ajándékot, ezért veszek neki én is.
2012. dec. 27. 12:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi nem ajándékoztunk semmit a szeretőmmel,másfél éve vagyok neki.de ha vennék valami finom piát adnék,pl. Likőrt
2012. dec. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha már csak "volt", akkor minek ajándékozni? Volt szeretőket, exeket minek ajándékozni, ha már nincs semmi? Szerintem mond meg neki, hogy mivel múlt idő vagytok, ő se ajándékozzon téged :-P
2012. dec. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
barátok vagyunk. A múlt idő a szexre vonatkozik.
2012. dec. 27. 13:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Valami jó édesség amit szeret vagy egy toll, amit írtál.
2012. dec. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyakkendő, mandzsetta, ing, de a toll is jó
2012. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7%
Nem is tudom, hogy a magadfajták miért élnek. Majd az életben visszakapod még. Egy ótvar r.i.b.a.n.c vagy.
2013. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gusztustalan féreg vagy...
2014. ápr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!