Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak szülinapjára, ha még csak 3 hete vagyunk együtt? Vegyek egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés
20 éves :)
2012. okt. 26. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Azt nem tudom mit.De minden féleképpen lepd meg valamivel!
2012. okt. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Fura Yokomura ***** válasza:
0%
Persze... vegyél naponta neki valamit...
2012. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
én barát barátaimnak adok ajándékot szülinapra szerintem a barátodnak illene adni valamit, nem kell nagy ajándék csak valami kis apróság ami rád emlékezteti :) pl.: lilacicamézvirágnak szólít akkor egy képet amin egy lilacicamézvirág van elviszel boltba és egy pólót csináltatsz :D pizsamának hordja max de biztos hogy örülni fog neki vagy valami személyeset
2012. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem értettem sosem ezt a "pár hónapja együtt vagyunk és minden hónapban meg kell ünnepelni" baromságot. Minek? MIÉRT?
2012. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fura Yokomura ***** válasza:
75%

Kicsit férreolvastam a kérdést :D (fáradt vagyok)


Mindegy mit veszel szerintem, a szándék a lényeg :)!

Jó... mondjuk egy kiló krumplit azért ne! :D

2012. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mit olvastál helyette? :D
2012. okt. 26. 22:43
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
valamit vegyél neki, ha már szülinapja van :) nem kell nagy dolgot, elég egy apróság, amiről te jutsz az eszébe :)
2012. okt. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
77%
csoki, üveg pia, süthetsz neki tortát, egy képkeret amibe teszel egy képet magadról vagy rólatok, ilyesmi apróságok :)
2012. okt. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Talán bőr pénztárcát, vagy egy gravírozott öngyuszit.
2012. okt. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%

Egy üveg bor vagy csoki ha szereti az édességet.

Szerintem 3 hetes ismeretség után a gesztus a fontos, nem kell nagy költségbe verned magad.

2012. okt. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!