Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le finoman?

Figyelt kérdés
összejöttem 1 sráccal, nem voltunk sokat együtt 2 hetet! az első héten azt hittem, h mennyire imádom, bennem volt még az újdonság varázsa, de aztán gondolkodtam, és rájöttem, h nem érzek iránta erős érzelmeket!! és vártam 1 kicsit, és már nem akartam vele lenni, mert érzem h nem tom megszeretni! elmondtam neki, h jobb lenne ha mi nem lennénk együtt, meg h messze is lakik tőlem, és nem tom lerázni! egyszerűen bármit mondok teszek, mindent megmagyaráz, kínoz, h találkozzunk, meg h ez legyen az legyen, meg h én most fáradt vok azért akarok vele szakítani meg ilyenek!! és nem tom lekoptatni, állandóan keres, ír, meg minden!!!!!!és megbántani meg nem szeretném, h elküldjem nagyon csúnyán, mert erre nagyon lelkiismeretes vok!!! volt nektek is hasonló tapasztalatotok? h másztatok ki belőle? vagy egyáltalán mit csináljak? kérlek segítsetek!!!!!!!!!!!!!
2009. aug. 24. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd azt neki,hogy van más,ha szépszóval nemmegy...
2009. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szép szóval nem megy sajnos jöhet a megbántás.....ne engett hogy rajtad lógjon a leghatásosabb mód hogy egy másik pasival lekoptatod mégha színlelés is
2009. aug. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Írd ez neki búcsúlevélben:


Ha megigérem, hogy hiányozni fogsz... elmész?

2009. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

erre én is gondoltam, de sok eszemmel azt mondtam neki, h nekem egyedüllét kell! h most nem tok senkit elviselni magam körül!! akk h*lye vok h az hihetetlen, de akk nem tudtam h ilyen! meg az h nem akarom h azt terjessze rólam, h ribanc vok, mert pár napja szakítottunk, és utána egyből találok vmi újat!!!:S

köszi a kommenteket!!!!!!!!!!!

2009. aug. 24. 23:15
 5/6 A kérdező kommentje:
ja, még vmi! meg igazából télleg nem akartam magamkörül senkit, mert úgy tűnik, h rákos vok!!! és mondtam neki és azt h most nekem 1 szerelemi viszony túl kemény lenne!nincs rá időm, nekem most 1 barát kell!!!!!!!! erre meg h ne legyen lassú a felfogásom, ő segíteni fog nekem, meg ilyenek... meg h kiváncsi lenne ki csinálná végig velem ezt a szitut,h mellettem marad!!( mondjuk ez nem olyan biztos, h ez van velem, csak azt mondták az orvosok, h mintha észrevettek volna a bőrömön rákos elváltozásokat!!:S
2009. aug. 24. 23:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Előszöris gondolkozz pozitívan! Azt mondták "mintha", szóval kb 25% esély ha van rá hogy tényleg. Azaz 75% hogy nem. Aztán attól meg ne tarts hogy ribancnak fog tartani! Ha nem viselkedsz úgy, mindenki hülyének fogja nézni.


Nekem pl van egy féléves gyerekem... csak én még nem tudtam róla. Meg az is érdekes ebben hogy két napja vesztettem el a szüzességemet.


Összegezve, magyarázd meg neki hogy te nem akarsz tőle semmit, és legyen szíves hagyjon békén!

20/F

2009. aug. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!