Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszahúzódó lány? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó lány? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is tényleg mindenkit megkérek, hogy csak normális válaszokat adjon és köszönöm azoknak, akik elolvassák, amit írok (még akkor is, ha picit hosszabb, bocsi).

Szóval az érdekelne, hogy fiúk, elsősorban nektek, problémát okoz, ha a lány visszahúzódó/félénk?

Tehát ha mondjuk csinos meg kedves, intelligens, ad magára, de nagyon nehezen adja önmagát, kicsit félősebb, keveset beszél és csendes. Szóval inkább a háttérben szeret lenni. Egy ilyen lány azért bejön nektek, lenne esélye? Vagy inkább nem is akarnátok semmit tőle? Inkább legyen olyan, aki irányítóbb, kicsit lazább típus, aki könnyen adja önmagát, könnyedén beszélget/létesít bármiféle kapcsolatot?

Tényleg csak értelmes és kulturált válaszokat, légyszi!

Köszönöm!



2012. dec. 27. 18:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Ez legyen a legkisebb probléma!
2012. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem probléma,sőt!Viszont ha annyira visszahúzódó,hogy a közeledésemre abszolút semmi választ nem ad,akkor már probléma.
2012. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nálam ez nem probléma. ez legyen a legnagyobb hibád.
2012. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon hasonló vagyok. Szerintem a fiúknak jobban bejönnek a laza, magabiztos lányok. De ne aggódj, nekünk is úton van már a hercegünk!:)
2012. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szemely szerint engem sem zavar:))
2012. dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
de ez miben nyilvánul meg azon kívül, hogy nem keresed a középpontot, ha elkezd érdeklődni a társaságban irántad egy srác akkor hogyan kezeled?
2012. dec. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat! :)


Hát mondjuk ha közeledne egy srác társaságban, akkor valószínűleg "menekülőre fognám" inkább. De a társaság miatt. Szóval ha nem vagyunk sokan, esetleg egyedül vagyok és úgy jön oda, akkor már más a helyzet. Akkor valószínűleg azért próbálok beszélgetni vele (mármint ha normálisnak tűnik és szimpi). :) De eleinte akkor is félénkebben.

2012. dec. 27. 18:56
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi hogy lányként válaszolok, de én is ilyen vagyok...Egyszerűen nem tudok pasikkal szóba elegyedni, megkukulok, lesütöm a szemeimet, zavarban vagyok. Múltkor is találkoztam egy sráccal, próbált velem kommunikálni, de mint aki lefagyott úgy viselkedtem. Jó, nem ÚGY ismerkedtünk, de nekem ő nagyon tetszett, és alig tudtam vele bármilyen jellegű beszélgetést kialakítani. Aztán utólag jutott eszembe hogy miért nem mondtam ez meg azt...Mondjuk néha elsütöttem 1-2 poénos dolgot, akkor ő is elnevette magát, de ennyi.


Ja és igen, a nagyszájú csajokat jobban szeretik, azokat akiknek vág az eszük, akik tudnak frappánsak lenni stb.

2012. dec. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi 8-as! :) Ismerem az érzést, én is sokszor "leblokkolok" és már csak utólag jut eszembe, hogy mit is kellett volna tenni.
2012. dec. 27. 19:01
 10/17 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem baj :D de ez a "menekülőre fogás" nem jó :D tessék egy picit bátrabbnak lenni :)
2012. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!