Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy intelligens és viszonylag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy intelligens és viszonylag jóképű huszonéves srác mit ér a lányok szemében, ha amúgy visszahúzódó, nem épp vagyonos, nem szeret társaságba járni és nem túl kommunikatív fajta?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedem, sok randim volt már, mert viszonylag fotogén vagyok és jól fogalmazok a levelekben, de nem jön össze a barátnő, a mai lányoknak igen magasak az igényeik, én pedig első találkán képtelen vagyok úgy beszélni, megnyilvánulni és kibontakozni, mintha már évek óta a párom lenne a kiszemelt hölgy. A 16-20 éves korosztályban talán ez még nem is volna baj, de én idősebb vagyok.

2012. nov. 1. 23:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy túl kommunikatív, akkor mire számítasz? Ültök egymással szemben, csendben, és majd azt mondja, hogy igen, te vagy álmai pasija?
2012. nov. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Levélben cirádás szócsokrokat tálalok eléjük megannyi témában, dicsérnek is, hogy ilyen csodás mondatokat még nem olvastak, s hogy mennyire kreatív és sokszínű a szókincsem, de élőben aztán már nem tudom tartani a színvonalat. Kínos csönd nincs, de csábító szép szavakra és vágyserkentő versikékre képtelennek bizonyulok, lesüllyedek az átlagos srác valójába és minden addigi fáradozás odalesz.
2012. nov. 1. 23:55
 3/15 VVMMvvmm ***** válasza:

Alapvetően dumával nem lehet a lányokat "felizgatni".

Szerintem 1.Rádnéznek és megkívánnak vagy sem.

2. Utána "megvizsgálják" mondjuk beszélgetéssel, hogy milyen belső értékeid vannak.

3. Megvárják, hogy kezdeményezel valamit

(találkozást stb.)

És ennyi.

2012. nov. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2012. nov. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
28 vagyok. Tehát úgy 20-28 év közötti lányban gondolkodnék.
2012. nov. 2. 01:03
 6/15 VVMMvvmm ***** válasza:
Gondolkodnál? Az jó, de nem elégséges a sikerhez.
2012. nov. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

én pont olyan vagyok, mint te, csak lányban. :) és én pont az ilyen pasikat szeretem, csak sehol nem találok egyet... :(

21/L

2012. nov. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

GOND MEGOLDVA...


Kérdező, itt a 7. válaszoló. Irj neki gyorsan !

2012. nov. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kedves sorstárs!


Jó látni, hogy nem vagyok egyedül. Én ilyesmi vagyok mint te, bár jóval fiatalabb.

Igen is számít a szép kifejezés, a választékos nyelvhasználat.

16-20 éves lányokkal ne ismerkedj, elmondom miért. Sokkal értelmesebb vagy ennél a szintnél, és szerintem te szeretsz bókolgatni egy hölgynek, de én saját tapasztalatból tudom, hogy az ilyen korú lányok többsége -ismétlem többsége- nem a kedves szavakra vevők, és lelombozó tud lenni, amikor buta ember benyomását keltik.

Azt igazából nem értem, hogy ha írásban megy a kommunikáció, akkor verbálisan miért blokkolsz le.

Én is zavarban szoktam lenne első randin, de csak egy ideig. Én utána feloldódóm. Gondolom sokoldalú vagy, nézd meg a hölgyet, és keress valamit, a külsejét vagy a ruházatát illetően, és erről kezdj el vele társalogni.

Egyértelműen imponáló lehet egy nő szemében, ha az adott férfi sok témában otthon van.

Egyébként írhatsz privátot is, ha tudok, szívesen segítek!

2012. nov. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

szerintem nem veled van a gond, hanem azokkal a lányokkal akik nem értékelik az ilyenfajta pasit vagy csak olyan lányokat fogsz ki, akiket a pénz vonzz.


18/l

2012. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!