Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az van, h a barátnőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az van, h a barátnőm nem elégedett a külsejével, pontosabban fogalmazva: egyáltalán nem elégedett. És erről hogy tudnám őt meggyőzni, hogy nincs igaza és nyugodtan feloldódhat előttem, nincs mit szégyelnie?

Figyelt kérdés

Pedig kerek popó, gyönyörű mellek, vékony csipő, szép karok, stb...szóval szerintem pont egy ideális külsővel rendelkezik, és biztos vagyok, h Ő egy "utcán visszanéznek rá a férfiak" tipus. Az én szemeben főleg 10/10:D

Szal, hogy tudnám őt erről "meggyőzni", vagy elhitetni vele, h nálam ő a NUMBER ONE??

Mert amikor találkozunk mindig éreztetem h gyönyörű és szeretem. Simogatom, bókolok neki.És nem az, h nem hisz nekem, csak szeretném ha tényleg elhinné nekem, hogy gyönyörűnek látom és ne ismételgesse folyton, hogy jaj kicsi a mellem meg nem vagyok szép..

Köszi a válaszokat előre is.

22/F


2009. aug. 25. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak megemlítgeted neki hogy olyan jó a melled főleg mikor megfogod, stb.
2009. aug. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Szia. Már bocsi, de szerintem akkor hülye a te barátnőd. Én a pasim előtt eleve nem szavalnám hogy mik a hibáim, az más ha a barátnőimmel megbeszélem, de a pasim előtt nem. Szerintem ezt csak azért csinálja, hogy te minden egyes alkalommal megcáfold azt amit ő mond magáról. Én nem is bírnám ki ilyen csajjal... biztos egy hisztigép.
2009. aug. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Te hiába mondogatod neki amíg ő nem fogadja el magát úgy ahogy van. Én is sokszor ezt csinálom, pedig nem igazán lenne rá okom nekem sem. Lehet, hogy az élete más területén van probléma pl.: család és emiatt is érzi ezt. Komolyan el kell vele beszélgetned és megkérdezni, hogy őt komolyan mi zavarja vagy mi nincs rendben és segíteni neki, hogy jól érezze magát a bőrében.
2009. aug. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet xD típikus én a barátnőd xD én nem tartom magam csinosnak,erre az utcán megfordulnak utánam.És rengeteg srác udvarol.
2009. aug. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy olyan lány vagyok, akinek nincs önbizalma, és ezt akkor tudtam levetkőzni, amikor olyan párom volt, aki előjáték közben, meg minden 5 percben képes volt mondogatni, hogy milyen szép ez meg az rajtam. Na de persze őszintén és beleéléssel, rácsodálkozóan mondta. Nekem ez segített.
2009. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, tényleg rendesek avgytok, de már mind1..késő..Tegnap este az anyuja választás elé állította: Vagy a suli vagy a pasizás....szerintetek melyiket válassza???De a sulit is kell, egyértelmű.

Így jártam,érdekes szülői felfogás....

:((((((((((((((

2009. aug. 26. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!