Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem jól tettem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem jól tettem, hogy nem mentem bele ebbe. Mit tettetek volna a helyemben? A barátom, pontosabban volt barátom 27 éves, én volta az egyetlen nő az életében, és 4 évet voltunk együtt. Egyetlen nőn szexuális kapcsolatot értek.

Figyelt kérdés
Bejelentette nemrég, hogy ő ki akarja mással is próbálni, de utána hozzám jönne vissza, de ki akarja próbálni mással, mert kíváncsi. Én erre kidobtam, pontosabban azt mondtam, hogy nyugodtan próbálkozzon, de nekem ez nem fér bele az értékrendembe. Elment. Ezt választotta. Bánom, bánt, hisz szerettem, de ezek szerint ő nem, ha így el tudott hagyni.
2011. aug. 2. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó ez így, nincs mit tenni.
2011. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Bocs de hülye vagy akkor legalább azt mondtad volna neki hogy "ok de akkor hármasban csináljuk" érthető hogy kíváncsi volt ha csak téged ismert.
2011. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azt hiszi hogy úgyis visszafogadod, mivel tudja, hogy szereted.
2011. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút jól tetted. Elmegy, kiéli magát, aztán rájön, hogy "de nagy fütyi voltam"....bezony akkor már késő lesz.
2011. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A lehetö legjobbat tetted hidd el nekem. Én is ebbe a cipöben jártam és az akkori párom ugyanezt modta és én hagytam hogy csajozzon mert nekem nem ö volt az elsö és nem vagyok régi modi de ez szokásává vált hogy csajozzon így elhagytam és jol döntöttem mert még a mai napig sem tudta volna elfogadni azt a tényt hogy egyetlen egy növel feküdt le életében
2011. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tetted. Ha Neked, kedves Kérdező, ez nem fér bele az értékrendedbe, akkor ezt el kell neki is fogadnia. Elhiszem, hogy bánt a dolog, mert szeretted, végülis ha nem így lenne, akkor nem lettetek volna együtt 4 évig. De én mint nő, úgy gondolom, nagyon megalázó ez a kijelentés, hogy "ki akarom próbálni mással, de utána visszajövök hozzád". Hányni tudnék...
2011. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hú. na figyelj.

velem pont ugyanez volt. csak mi 17 évesek vagyunk és 9 hónap (!! ami nevetségesen kevés idő a 4 évhez képest) után nyögte be ezt a barátom.

én már voltma előtte másokkal is, neki én voltam az első még barátnője is csak 1x volt kb 2 hétig... és így kitalálta hogy ő most másokat is ki akar próbálni stb... de hogy ha megba.szott 2 csajt majd visszafogadom? :)))

szakítottunk az elején azt mondtam én folytatnám (nagyon szerettem... és még mindig nem vagyok rajta túl teljesen) de pár nap múlva átgondoltam, és ilyennek nem adok még egy esélyt... jóban vagyunk barátként, de ezt a kapcsolatot velem már elszúrta :)))

17/L

2011. aug. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!