Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 éves vagyok három évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok három évvel ezelött majdnem összejöttem egy pasival akiröl késöbb kiderült, hogy nös és gyerekei vannak. Pár hete megismerkedtem egy helyes srácal de nem merek összejönni vele mert én már nem bizom a férfiakban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
ha korodbeli akkor tuti nem nős
2012. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Ez hülyeség, egyszer befürödtél valakivel, ettől még találhatsz egy korrekt, becsületes srácot. A tanulság legyen annyi, ne bízz meg rögtön bárkiben, fokozatosan építsd fel a kapcsolatot.
2012. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ASOT ***** válasza:

akkor ismerd meg jobban, nézz utána jobban a dolgoknak mielőtt lefekszel vele.


De ha így gondolkodsz és leragadsz ezen a szinten akkor jobb ha zárdába vonulsz.

2012. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg bízni az emberekben tudom ez nehéz annak aki megégette egyszer magát mindkét nemben vannak becsületesek is. Ne hidd el a sok ígérgetést mert az tuti se*fej, de ne is kényszerítsd bele semmi ígéretbe. (ha úgy kezdi hogy ígér házat, gyereket, autót, nyaralást meg minden sz@rt) már lapát is. Egy normális hapsi nem fog ígérgetni meglátod, de ha azt mondja megyünk étterembe vagy moziba vagy hétvégére a balcsira akkor úgy lesz (mindig egy ígéret megtartva)
2012. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!