Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek arrol a kijelentésről hogy a férfiak elvesznének nélkülünk?

Figyelt kérdés
Az elején egy fogadásnak indult,hogy ki az aki telitalpon áll a kapcsolatunkban.Ő kezdte és fogást nem talált rajtam, de amikor én megfigyeltem egy hónapig hogy a párom hogyan viselkedik ugy hogy nem mondok semmire sem nemet és hagytam miként osztotta be a kettőnk együtt töltött idejét és hogyan,szex volt heti 5x és romantikázás,na persze sok kényeztetésben volt részem, DE ugy éreztem túl sok pénzt költöttünk szórakozásra,a számlákra külön félre tettem biztos ami biztos és hál istennek hogy félre tettem mert a párom nem is gondolt bele,hogy ki kéne fizetni sőt a mosást is teljesen elfelejtette.Elvolt a kis világával,disznóól maradt itthon,semmi rend csak nyúlás vagy szórakozás.Jól éreztem magam,de a fizetésemet szépen eltettem hogy a kötelezettségekre bőven kiférjen.Ja és az egyik hétvégénken vendégeket vártunk.Figyeltem mikre utasít és hogyan tesz így rendet,valamennyire összerámolt de semmilyen beosztás nem volt és arra várt hogy majd én...a vendégeknek természetesen együtt főztünk sütögettünk mint mindig ezen nem is változtatott, de aztán a férfiak leültek vacsora után meccset nézni és olyan részegek voltak,hogy alig birtam a páromat kirángatni a másnaposságbol. Igen érdekes igy,ráadásul nagyon feledékeny volt,a főnöke előléptette és egy kis ajándékot sem vitt volna be ha én nem szólok neki és ki ne hagyjam a nagymamájának a születésnapját sem óóh jó nagy kavar volt abbol is csak kapkodta szegény a fejét -.- jókis hónap volt és ő egyáltalán nem értette miért van ez így :)pedig a falon pontosan ki van írva minden,hogy mikor kell mosni,mikor jön a kukáskocsi,a mama szülinapja,vendégség mindenminden! :P amugy igy aranyos volt mert a végén elmondta hogy szüksége van rám és megkért hogy segitsek neki. :) Vélemény?
2012. dec. 28. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Önállósághoz szokott, talpraesett férfi megáll a maga lábán. Nem mind tutyimutyi, akit irányítgatni kellene vagy intézkedni helyette. A hideg kiráz az ilyen férfiaktól, mégis van egy csomó, akitől meg nem, tehát... nem értek egyet a kijelentéssel.
2012. dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

És ez kit a drágalátos istentudja kinek az apjának a véreres péniszét érdekli??? Mármint a körítés, hogy mi mindent csinált a drágalátos párod (netán férjed?)

És egyébként is... Egy emberből ítélsz meg minden férfit? Mert akkor jó nagy h.lye vagy. :D Én például rendesen beosztanám a pénzt, a főnökömnek sosem adnék ajándékot (vagy előléptet a munkámért, és még jobban dolgozok, vagy lesz@rom, nem fogok nyalizni, nem megd.gni akarom!)

Szóval ez a véleményem.

Egyébként férfi nélkül szarba van a nő. És vice versa.

Üdv.

2012. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyes húzás volt!:D

Szerintem van igazság abban, hogy a nők és a férfiak más dolgokat helyeznek előtérbe és máshogy gondolkodnak, de ez így jó, kiegészítjük egymást.

2012. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Patrik24 ***** válasza:
Attól hogy egy ilyen felnőttkorú gyerek mellett élsz még nem jelenti azt, hogy minden férfi ilyen. 15 éves korom óta egy fillért sem kaptam a szüleimtől, az egyetemre járásomat egyedül én oldottam meg, beleértve az albérletben a mosástól a főzésen át a többiig. Ja, és volt pár csaj aki huszonéves létére nem tudott egy nyomorult levest sem főzni, ennyit erről:)
2012. dec. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te anyáskodni szeretsz egy kapcsolatban a párod pedig igényli is ezt, jól kiegészítitek egymást.
2012. dec. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 LeftBehind ***** válasza:
Nem elvesznénk nélkületek,hanem felszabadulnánk.
2012. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem is olyan nagyon régen még voltak férfiak, akik a Don-kanyarban -40 fokban fagyoskodtak egy lövészárokban. Mostanra pedig eljutottunk erre a szintre, hogy egyes általad "férfinak" nevezett egyedek "elvesznek", ha a Cicalekvár párjuk nem emlékezteti őket a nagyi szülinapjára...

Ezt inkább nem véleményezném, mert csak megbántódás lenne belőle.

2012. dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!