Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ahhoz ki mit szól, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz ki mit szól, hogy az ismerkedésbe az is számít, hogy hol laksz?

Figyelt kérdés
Szóval ha egy faluban, egy tanyán, Debrencenben, Szolnokon, Budapesten... Értelemszerüen a pestieknek nagyobb esélyük van, a Debrecenieknek is úgy szó szó, de egy falu, tanyán nem feltétlen. Ez igy nem igazságtalan??
2012. dec. 28. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hm?
2012. dec. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 okoska31 ***** válasza:

nem feltétlenül értek egyet az esélyeket illetően.


az tény, hogy macerásabb megoldani a találkozásokat, ha nagyon nagy a távolság - de azért nem lehetetlen.


meg persze sok múlik azon is, hogy milyen elképzelésük van az életről - aki falun nevelkedett könnyen lehet, hogy soha nem akarna nagyvárosba költözni


Én azt szólom hozzá, hogy nálam is beleszámít, de nyilván a tervek, elképzelések, megoldási lehetőségek, stb., stb erősen befolyásolják a súlyát...

2012. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézed te a házasodna a gazdát? :DD
2012. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet félteértettétek. úgy értettem kevesebb ember fordul meg, kevesebb az esély is.
2012. dec. 28. 22:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Az élet igazságtalan.Üdv a nagy betűs életben.De szerintem rohadtul mindegy,hogy hol laksz.A távolság viszont nem mindegy.
2012. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a km szól bele a dolgokba

Nem sokan szeretik a távkapcsolatokat teszem azt nem mindegy hogy az illető 10 vagy 50 km re lakik tőlünk

2012. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 okoska31 ***** válasza:
a kiegészítésed után: az internet világában már ez sem lehet akadály, vagy hátrány. (kevesebb ember fordul meg - re reakcióm)
2012. dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én pl nem foglalkozok a facebookkal, sem az internetes ismerkedéssel. Nem az internetes énébe akarok valakinek beleszeretni.
2012. dec. 28. 22:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Számít bizony! Barátnőm hónapok óta együtt él egy olyan faszival, akire amúgy rá sem köpött volna -csakhogy az illető Svájcban él... ez mindjárt elégséges ok volt neki, hogy rábukjon a péniszre, odaköltözzön és eljátsza, hogy boldog. Közben panaszkodik, hogy nem jó a kapcsolat, nem jó a szex, nem jó semmi, de nem jön haza, mert SVÁJCBAN lakhat és az hűdejó.. Undorító.
2012. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kinek mi....nekem szàmìt....mindig is lusta voltam egy kapcsolathoz,gondolhatod plàne buszmenetrendhez is alkalmazkodni ......nekem fontos,hogy vàroson belül éljen a pàrom......és szàmomra az elsö és remélem utolsó komoly is a közelemben lakik
2012. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!