Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nagyon necces mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon necces mit tegyek szitu eléggé katasztrofális jövőképpel. Egyszóval légyszi tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Hali mindenkinek!


A problémám egy picit kacifántos, szóval előre is bocsi miatta.

Akkor az alapszitu, hogy tegnap 2 szerelmi vallomást kaptam a két legközelebbi barátomtól. Őszintén egyikre sem számítottam... A fő probléma ezzel hogy az egyikkel Dáviddal (random név) már 9 éve legjobb barátok vagyunk. Általánosban 4 évig osztálytársak, gimiben pedig egyre közelebb kerültünk mint barátok. A másik sráccal Márkkal (random név) 7 éve vagyunk nagyon közeli barátok. (annyi még lényeges, hogy külföldön tanulok és csak 4 havonta jutok haza) Márkkal persze mindent mindig megbeszélünk, a szerelmi ügyeken, bajokon keresztül minden hétköznapi témáig. Kb úgy 1,5-2 éve már rám nyomult, csók volt a max, viszont pár nap múlva megbeszéltük, hogy az sosem történt meg és folytattuk mintha meg sem történt volna. Szóval akkor még nagyon éretlen volt, és ezt be is vallotta a bulin tegnap. Persze a tegnapi bulin is iszonyatosan rám akadt....Amire abszolút nem számítottam, hiszen semmi olyan előjele nem volt amiről levágtam volna. Nekem meg persze mindig is nagyon bejött a srác.


Dávidról pedig, hogy nagyon rendes és már nagyon régóta szerelmes belém, de sosem mert lépni (emiatt egy jó ideig nem vágtam le, hogy mi a szitu). Ő még eléggé "kisfiú" ahhoz hogy lépjen, szerintem attól mert az apja külföldön van kiskora óta és így elég necces akármilyen tippet, vagy tapasztalatot szerezni abban, hogy hogy kell ezt csinálni. Anyukája pedig egyedül neveli őt és a 3 tesóját.


A probléma ott kezdődik, hogy mindketten ott lesznek a szilveszteri bulin ami Márknál lesz. Az meg csak plusz hogy január közepén megint elmegyek külföldre 4 hónapra.


A kérdésem lényege az lenne, hogy hogy tudnék ebből a szituból úgy kijönni, hogy ne sértsek vérig senkit és ne vesszen el egyik barátság sem.

Még annyi mellékinfó, hogy Márk ha iszik akkor elveszti fullra az önkontrollját és túlpörög a nyomulással, Dávid meg nem mer semmit sem lépni. Ha Márk rám nyumol, Dávid kiakad és a vége persze katasztrofális lesz....

Dávid, Márk és én 20 évesek vagyunk.


Utólag Boldog Karácsonyt mindenkinek, előre pedig Boldog Új Évet és köszi a válaszokat :))))


2012. dec. 28. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben mind a két fiúval tisztáznám, hogy barátságnál többről nem lehet szó. Így egyik sem érzi majd magát sértve és ha ennyi ideje barátok vagytok, talán megértik. Azt nem írtad, hogy te szeretnél-e valamelyiküktől valamit.

Bár szerintem egyikükkel sem érdemes kapcsolatot kezdened, hisz mint te is mondtad, javarészt külföldön vagy és csak szenvedés lenne egy ilyen kapcsolat. 25N

2012. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A helyedben nem mennék el a buliba...tuti hogy szarul jönnél ki belőle ha Márk tényleg ilyen.De ha választani kellene akkor inkább Dávid..
2012. dec. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És te egyiktől sem szeretnél semmit?

Ha igen akkor annak mond meg,a másiknak meg mond el,hogy sajnálod,de nem akarsz tőle barátságnál többet,ha meg egyiktől sem,akkor mindkettőnek mond ezt.

2012. dec. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Missi_Key ***** válasza:
ok..első kérdés...te mit akarsz, és kitől?
2012. dec. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Őszintén sokszor átpörgettem a fejemben, hogy mégis milyen lehet Dáviddal vagy Márkkal egy kapcsolat.


Dávid nekem nagyon kisfiús, emiatt nem nagyon látom benne a pasit. Viszont ezt pedig megértem, hogy semmi tapasztalata az ilyen ügyekben.


Márk pedig ha elkezd inni, az egyik pillanatról a másikra letámad, és elkezd nyomulni majd egy kis időre visszavonulót fúj és megint kezdi. Viszont ő volt az aki mindig is bejött és szerelmes is voltam belé, de 2 éve letettem róla, és már abból szinte semmi sem maradt.


Még egy hónapig vagyok itthon és arra az időre nem lenne sok értelme egy kapcsolatot elkezdeni, viszont távkapcsolatom volt egy jó ideig és megoldható a dolog de iszonyatosan nehéz..

2012. dec. 29. 00:16
 6/6 anonim ***** válasza:

1.távkapcsolatot ne kezdj!

2. döntsd el, hogy jelenleg érzel e többet valamelyik fiú iránt.ha nem, akkor közöld velük, hogy csak barátként tekintesz rájuk.szerintem megértik:) mondd el hogy régóta barátok vagytok, ez egy jó barátság és nem szeretnéd elrontani stb:)


voltam hasonló helyzetben, csak nem egyszerre vallott a 2 srác szerelmet. az egyik kisfiús volt mint nálad Dávid, ezért nem jöttem vele össze, mivel én alapjáraton érettebb vagyok, nemszeretem a kisfiús viselkedést. szex volt egyszer, több nem.


a másik srác normális volt, be is jött, de ott is maradtam a barátságnál:)

szóval elkéne döntened érzel e többet irántuk:)

2012. dec. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!