Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám meggyőzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám meggyőzni a barátomat arról, hogy engem nem zavar a katasztrófális munkabeosztása, és ez nem okoz gondot a kapcsolatunkban?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan munkarendje van, ami mellett normális életet élni szinte lehetetlen. Persze jobb lenne a hétköznaponkénti 8-16-ig beosztás, de hát neki más jutott. De engem ez nem zavar különösebben. Ennek is megvan az előnye. Nem hiszem, hogy sokan csak úgy sétálgatnak hajnal kettőkor a városban (nem buli után, csak úgy, mert akkor végzett a munkában, és én felkeltem, elmentem elé). Ő viszont mindig bocsánatot kér érte, amiért ilyen össze-vissza tudunk találkozni. De ez jó is. Nem lesznek monotonok a napjaink, mégis sokat vagyunk együtt. Hetente legalább egyszer felhozza a témát, hogy talán mást kellene tanulnia, mert ez így nem jó, és baj lesz belőle. Mivel érvelhetnék neki, hogy ő fontosabb nekem bárminél, és nem fogom azért elhagyni, mert néha egy-egy találkozás kudarcba fullad, máskor viszont derült égből villámcsapásként tudunk találkozni.
2010. ápr. 24. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:

ha ezt elmondod, amit nekünk leírtál, tuti elhiszi. szerintem nagyon jó volt. a lényeg, ne csak a jót mond, ahogy itt sem azt tetted.

mond neki, hogy tudod, hogy azt érzi, ez téged zavar, és hogy ez rossz, és te is tudod hogy voltak napok amikor nem úgy kellett volna a dolgoknak történni ahogy, de a többi találkozás gyönyöre elfeledteti ezeket, és te ezért szeretnél vele maradni, nem azért mert nyóctó' négyig dolgozik.

Ben, 17F

2010. ápr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!