Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok hogy reagálnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy reagálnátok egy beismerő szerelmes levélre?

Figyelt kérdés
Hogyan reagálnátok, ha egy ismeretlen ismerős egyszer névtelen levélben leírná mennyire odáig van értetek, csak nem mer lépni?

2012. dec. 29. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

sehogy...legyen benne annyi hogy a szemembe mondja...de az tény hogy meglepődnék de különösebb érzelmet nem váltana ki...


L22

2012. dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Csak1Lány... ***** válasza:

Ha névtelen, akkor nem sokra megyek vele...meg aki írta sem...

Amúgy biztos tetszene, de rém idegesítö lenne, hogy nem tudom ki írta.

2012. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És ha az a ismerős fel is fedné magát?
2012. dec. 29. 11:57
 4/13 anonim ***** válasza:

Elkezdenék gondolkodni, hogy az a férfi írta-e akire gondolok. Aztán "tehetetlen" állapotba kerülnék, hisz nem lennék biztos, hogy ő írta. Láttam már egyszer-kétszer, hogy hogy ír, de sajnos nem lennék tisztában vele.

Legalább ha valami ráutaló dolog rejlene benne.

Szóval így elég zaccos! Nem tudnál utána továbblépni. Mit mondanál? Mit tennél utána? Az a baj, hogy a csaj se merne lépni, mert nem lehet biztos, hogy te vagy.


Legalább egy pizzát küldj neki ha tudod hogy hol lakik és azon legyen a neved rajta - valami megjegyzésbe. Jobb mint egy szerelmi vallomás levélbe. Egyértelműbb és nem olyan gáz, ha lánynak nem jössz be. Lehet egy kellemes meglepi is neki. Csak ott tényleg legyen ott a neved. Online megrendeled és odaküldöd - csak derítsd ki, hogy otthon van-e.

2012. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
"Ha felfedné"? - az úgy jó szerintem. Bár elég régimódi vallomásféle... Szóval mondjuk egy 20 évesnél szerintem nem válik be.
2012. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ez egy idiótaság.

ha nem tudom kiírta, nem is érdekel.

ha meg tudom kiírta és olyan, aki nem jön be, akkor én nem levélben, hanem a szemébe mondom, hogy bocs, de nem.

ha meg tetszik, akkor is a szemébe mondom, hogy felőlem oké.

ez a levelezősdi kb általános iskolás szint.

2012. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

kidobnám, ismerem magam erős személyiség vagyok, egy olyan gyáva embert aki még arra se képes hogy a szemembe mondja mit érez kb egy hónap alatt kicsinálnám (nem szándékosan hanem mert egyszerűen elnyomnám, még ha nem akarnám akkor is)

Plussz ha névtelenül küldik, hogy a jó istenbe kellene reagálni rá? Kérdezzek meg mnden ismerőst vagy hogy? Szerintem ez egy nagyon ostoba ötlet inkább idegesítő (amiatt hogy nem tudni ki írta) mint romatikus vagy ötletes.

2012. dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejönne! :) Én szeretem a romantikus dolgokat, és álmodoztam már róla, milyen jó lenne, ha lenne egy titkos hódolóm. Persze arra a fiúra gondolnék, aki nekem nagyon tetszik, de nagyon kicsi az esélye, hogy tényleg ő küldte a levelet... szóval amikor a levélíró felfedi a kilétét, az elég kellemetlen lenne mindkettőnk számára...

16/L

2012. dec. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék!

A férjem már kevésbé :-))))))))))

2012. dec. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elhívni valahová találkozóra amúgy sokkal egyszerűbb, mint szerelmi vallomásokat zúdítani rá egyből...
2012. dec. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!