Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti hogy reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy reagálnátok, ha megtudnátok, hogy valakinek tetszetes szerelmes beléd?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik és a haverommal ö jóba van..A haverom kicsit `felvillantotta` a szemét hogy mi a helyzet.

A lány reakciója:érdeklödöt hogy mióta meg minden, nem mondta a barátomnak hogy mondja meg nekem finoman hogy hagyjam..

mikor megkérdezte haverom hogy van barátja igy válaszolt nincs:D

szerintetek lehet belöle vmi vagy csak udvariasságból kedves..

lányok ti is igy reagáltok ha megtudjátok hogy valaki szeret vagy ha nem jön be egyböl lekoptatod, megmondod, hogy nekem nem tetszik stb.


2012. febr. 11. 00:59
 1/4 A kérdező kommentje:
*tetszetek
2012. febr. 11. 01:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tűnik reménytelennek. Inkább látok esélyt.
2012. febr. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő, én általában kedves vagyok ilyen helyzetben, akár bejön a srác, akár nem, de azt közlöm vele előbb-utóbb, hogy mi a helyzet, ha nem tetszik, igyekszem úgy hozzáállni, hogy ne lásson reményt, de nem vagyok bunkó akkor sem.

18/L

2012. febr. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg te nem közelítesz, ő mint lány, nemfog. Úgy hogy hajrá!
2012. febr. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!