Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis vajon ez a valtozas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis vajon ez a valtozas a parom reszerol, vagy inkabb into jel?

Figyelt kérdés

Parommal(aki 40 eves ferfi) az idei volt a 3. Karacsonyunk.Nem lakunk még egyutt, o kulon, en kulon,de sok idot toltunk egyutt.

Elso Karacsonykor alig 3 honapos volt a kapcsolatunk, meses volt, mindent megszervezett a legaprobb reszletekig,annyira unnepelyesse tette azt a nehany napot. Ugy ereztem,megtalaltam szemelyeben a tokeletes pasit szamomra.En voltam a legboldogabb.Abban az evben fontos volt szamara ugy a nevnapom,mint a szuletesnapom is.

Kovetkezo evben nevnap, szulinap, karacsony, egyeb unnepek lettek koszontve,de mar kevesbe volt unnepelyes.

Iden a nevem napja csak masnap jutott eszebe, ,szulinapomon csunya jelenetet rendezett,csunyan osszevesztunk,meg csak annyit se mondott,hogy isten eltessen,(de meg utolag sem,amikor lecsillapodott) az idei karacsony meg a leheto legmonotonabbul telt,semmi unnepelyesseg,semmi meghittseg... mar csak az ajandekabol erezheto volt az unottsag,a monotonitas, a nemtorodomseg.(nem vagyok nagyravagyo,beerem en a legkevesebbel is,ha az szivbol van adva, de maga a hozzaallasa rosszul esett).Szilveszter meg nem erdekli, itt a nyakunkon,o kepes lesz vegig Tv-zni az egeszet,hacsak nem alussza at.Az en barati koromet nem allhatja,tehat veluk nem szervezhettem semmi kozoset, az o baratai meg mar mind csaladosak, mar mas korokben mozognak, a paromat mar csak ritkan keresik fel.Tehat idei szilveszter csak ugy eltelik...


Az osszekoltozest tavaszra terveztuk, de en mar nem tudom,hogy mikent dontsek.Ilyen hozzaallassal a parom reszerol nem sok jora merek szamitani a kesobbiekben.


Masik gondom: kapcsolat elejen ,ugy kb.1- 1.5 evig o volt a legfigyelmesebb,legodaadobb,legmegertobb pasi. Mostanra egy goromba, veszekedos,zsortolodos,anyagias ferfi lett belole.Allitasa szerint ez a feszult hangulat csakis akkor valtozhat,ha osszekoltozunk vegre...


Na most hova tegyem ezt a valtozast...???



2012. dec. 29. 12:45
 1/4 fospuska ***** válasza:
oda,hogy eddig voltál érdekes. én nem költöznék össze vele (főleg,mert pali vagyok),de én spec nem így gyúrnék az összebútorozásra,mint ő. ha anyagias lett,szerintem szarul áll a szénája és úgy gondolja, két fizetésből könnyebb NEKI. nem nektek.
2012. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem all szarul a szenaja,eleg korrekt fizuja van.Es ha belegondolok,csak sajat magara kolti, mivel a lakas a tesojae, nem fizet lakbert, a kozkoltsegre meg valami kedvezmenyuk van, oda a legminimalisabb osszeg megy el.DE volt idoszak,amikor nem volt munkaja, allandoan tolem kert kolcson, allandoan ket szemelyre koltottem(nem hanytam fel soha).Most meg barmerre megyunk, meg az uzemanyagaba is kell potoljak,legutobb meg az is gond volt,hogy faztam nala es be kellett futenie...
2012. dec. 29. 12:59
 3/4 fospuska ***** válasza:
mondom,hogy van ott gond. csak nem mondja,mi az.
2012. dec. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, menekülj! Ez a pasi már most belekényelmesedett a kapcsolatba, úgy van vele, hogy már megvan a nő, minek törje magát. Az összeköltözéssel is csak ezt erősítené, hogy lenne egy állandó lyuk és házicseléd, ami neki igazán kényelmes, mert a kisujját sem kell mozdítani, csak ülhet a tévé előtt meg alhat kedvére, akkor is ott leszel neki!
2012. dec. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!