Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt mégis mire véljem? (Ismerk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mégis mire véljem? (Ismerkedés harmincasoknál).

Figyelt kérdés

Igyekszem röviden. Van egy 35 körüli, elvált férfi. Úgy fél évvel ezelőtt sokszor összefutottunk bulikban, és mindig rám nyomult, elég direkt módon (le akart fektetni). Amikor nem jár sikerrel, visszavett, és kulturáltan, de még mindig elég nyomulósan udvarolni kezdett. Ez már egy fokkal jobban bejött, de még mindig nem adtam be a derekam. Most a napokban összefutottunk, és mindenfajta udvarlás nélkül egyszerűen csak figyelmes volt, kedves volt, folyamatosan nézett, nem nyomulósan, de kereste a társaságomat (olyan volt a szituáció, hogy másképp nem is tudott volna közeledni, de most először keltette fel férfiként a figyelmemet).

A kérdésem arra vonatkozik, hogy: lehetséges, hogy mostanra jutott el oda, hogy ne csak megdugni akarjon, vagy csak simán taktikát váltott? Ha ennyire érdeklem, akkor miért nem keres más módon (hónapokkal ezelőtt elkérte a telefonszámomat, amit egy gyenge pillanatomban meg is adtam neki, de azóta sem keresett telefonon - ha elhagyta volna, simán elkérhetné mástól, több közös ismerősünk van). Őszintén szólva nem tudom hová tenni az egészet, de az tény, hogy most már akár adnék neki esélyt, ha keresne, és megmaradnánk ennél a felállásnál, hogy tisztelettel bánik velem és nőként kezel.


2012. dec. 29. 15:30
 1/4 fospuska ***** válasza:
taktikaaaa....! messziről bűzlik a sztori alapján.:)
2012. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is messziről bűzlik...

Ha akarna tőled vmi komolyabbat már felhívott volna....

Ennyi idősen az ember már nem szégyenlős....

2012. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit kell ezt ilyen qrva bonyolulttá tenni? Akarsz tőle valamit? Ha igen akkor beszélj vele hogy most mi a helyzet.

Agyamra megy ez a taktikázós, talán már adnék is neki esélyt hozzáállás. Hofi hozta fel példának a 9 éves keresztfiát, már az is tudta mit akar. Megkérdezték, Ferkó besz@rtál? Be. Nem variált.

2012. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

szerintem se adj neki esélyt meg semmiféle keszkenőt. ha érdekel, közeledj. de szerintem óvatosan.

pl. ha kicsit távolabb van az utcán, vidáman oda lehet neki integetni, aztán klasszul mintha mi se történt volna. kis közömbösség.

2012. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!