Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit szeretne? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Lefeküdtem egy sráccal 3 hete.

Akkor még volt pasim.

És mint utóbb kiderült a srác szűz volt.

Iszonyatosan vártam hogy keressen és legyen még több alkalom mert nagyon rá kattantam.De semmi nem történt. Be is tudtam annak hogy van barátom biztos azért nem keres, vagy annak hogy lehet h nem így képzelte az első alkalmat.

Erre egyik nap össze futottunk. Egy társaságban voltunk és folyamatosan célozgatott. Meg ilyeneket mondott hogy bárcsak meg ismétlődhetne de hát én biztos nem akarom...

Szerintem nem tudja hogy idő közben szingli lettem. közöljem vele? :)

Most még is mi van ilyenkor? Akar valamit? Vagy csak poénból nyomta mert ha akarna valamit akkor keresne?


2012. dec. 27. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Rájött hogy te csak arra vagy jó.
2012. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs nagy önbizalma hála annak, hogy egy olyan lánnyal feküdt le először akinek volt barátja. Azt hiheti, hogy semmit nem akarsz tőle és ő csak egy alkalom volt neked.
2012. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
dugni akar. barátság extrákkal, többet ne várj, ő sem tarthat többre, mert tudja, hogy félrelépsz.
2012. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De értsétek meg én is azt szeretném! :) :)

Ilyenkor mi a teendő? Írjak rá hogy mikor ér rá? :) :)

2012. dec. 27. 19:33
 5/7 anonim ***** válasza:
AZiiiiiigen. Ringyóriadó a javából...
2012. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ótvar nagy ribanc vagy te :D
2012. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit szeretne? Valószínűleg kigyógyulni a nemi bajból, amit egy kis lotyó ragasztott rá, aki a barátja mellett is fűvel-fával...
2012. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!