Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Tetszik az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tetszik az egyik osztálytársam, de nem tudom, hogy hogyan tovább! Többi lent.!

Figyelt kérdés
Tudom, hogy én tetszem neki, mert másoknak mondta, és ők mondták nekem.(nekem is bejön) De ha iszik pl.múltkor együtt voltam vele buliba, akkor nyomul, de pia nélkül semmi... Néha jól elvagyunk, de sokszor ő úgy gondolja, hogy én zárkózott vagyok, és ha neki nincs semmi mondanivalója, akkor annyiból áll a beszélgetésünk, hogy szia mizu... Mit tegyek hogy nyitott tudjak lenni előtte??!

2012. dec. 29. 18:29
 1/4 isshosenkin ***** válasza:
igyál te is alkoholt....mikor buliztok...
2012. dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igyatok és másszál rá.
2012. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
+ készíts róla fényképeket, tedd fel facebookra
2012. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi.:D de pián kívül nem tudtok mást tanácsolni?
2012. dec. 29. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!