Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeretem, de már nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de már nem bírom tovább mellette, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve együtt vagyunk, egy éve együtt is lakunk. Nagy a szerelem, de egyszerűen nem járunk sehová, ha otthon filmezünk, akkor is a telefonját nézegeti, nem a tévét, nem tudunk beszélgetni sem, mert az arról szól, h én beszélek, ő meg hallgatja, sose fűzi tovább a gondolataimat. Sokszor beszéltünk erről, és mindig megígérte, hogy változtatni fog, de szerintem ez már így marad. Dögunalom az életünk, csak élünk egymás mellett, és nem együtt. A barátaival el tud járkálni, velem nem. Sose lep meg semmivel, ahogy én szoktam őt. A másik, hogy most pl. nem dolgozik, de nem csinál semmit otthon, ha megkérem valamire, akkor morgás nélkül nem tudja megcsinálni. (vagy pl. egyik héten 3 vizsgám volt, megkértem, h porolja le a port, és csak 6 nap után sikerült neki). Én tanulok két suliban, mellette dolgozom, de azért legyen itthon ebéd, mert ő itthon van, nem csinál semmit. Sose csinál ebédet sem. A boltba menésért is szinte könyörögnöm kell. Sajnos már mindig kiabálok vele, de arra sem reagál semmit, csak h idegbeteg vagyok. Ennyi. Az a baj, hogy már szerintem is idegbeteg kezdek lenni :(.

2012. dec. 29. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy mit kell tenned. Sajnálom, tudom hogy nehéz, de aki nem akar, az nem is fog változtatni. találsz nála sokkal jobbat, és ne felejtsd el, hogy minél hamarabb lépsz ki ebből a kapcsolatból, annál könnyebb lesz. 5 év múlva sokkal rosszabb lesz minden.
2012. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mire jó ez neked?Sokkal jobbat érdemelsz nála,csak kihasznál,hogy te mindent megcsinálsz,ő meg csak döglik otthon.Dobd ki
2012. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én 25, ő 26.
2012. dec. 30. 17:43
 5/7 anonim ***** válasza:
26 évesen ilyen lusta disznó?És még mindig vele vagy?:S Meg kellett volna rég jöjjön az esze ha ennyi idős,már bocs
2012. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legjobb megoldas ha elkoltozol...nem kell veget vetni a dolognak csak h lassa milyen szar nelkuled...utana tuti teperni fog h gyere vissza es o fog takaritani
2012. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak 2 hónapja nm dolgozik. Amúgy szakítottam vele. Nagyon nehéz volt, de egyszerűen muszáj. Sose fog megváltozni.
2012. dec. 30. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!