Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgyérzem már bőven túlzásba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgyérzem már bőven túlzásba viszi a párom! Jogos?

Figyelt kérdés

Párom a kezdetek óta szereti olvasgatni az e-mailjeimet, nézegeti a facebook üzeneteimet, stb. Nem csináltam gondot belőle, amíg ezt nyíltan tette, hiszen nincs rejtegetni valóm előtte.

Aztán elkezdett ez abba átcsapni, hogy már hacker programokkal próbálta feltörni a jelszavaimat. Mostmár ott tartunk, hogy a minap leültem a gépéhez és felfedeztem, hogy feltett egy programot, ami megjegyez minden leütött karaktert, ergo a felhasználóneveket és jelszavakat is. Én totálisan kibuktam! Ez már szerintem beteges! Bármikor beleolvashatott a vackaimba, még is erre folyamodik. Nekem ez sok. Már félek bejelentkezni bárhova is a gépén, őt pedig az enyém közelébe sem engedem, nehogy erre is felrakjon ilyen sz*rokat!


Miért csinálja ezt? Elmondása szerint, csak szeretne megbizonyosodni arról, hogy megbízhat bennem. Node ez nem durva ehhez egy kicsit?

Én már a szakítást fontolgatom. Csak hiszti? Vagy tényleg sok?



2012. dec. 30. 01:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szakíts. Ez beteg.
2012. dec. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon gáz, és önző dolog. Most állítom be a feleségem ájfónját, utána csak akkor veszem kézbe, ha kéri. Nem olvasom az emailjeit, nem nézem a facebookját, totális bizalom. Ha ezt nem kapod meg, dobd ki, mert ez csak egy lépcső a totális káoszig.


36/F

2012. dec. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Írnék egy barátnőmnek kamulevelet, arról szólna hogy a párom betegesen gyanakvó, ha nem hagyja abba ott lesz hagyva.
2012. dec. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem normális, szakíts vele.


Én és a párom szabadon beléphetünk egymás fiókjaiba, bárhol, bármikor, bármiért.

Nem egyszer volt hogy fontos e-maileket intéztünk egymásnak, vagy a saját levelünket valamiért a másik címére kértük.

Hiába a nagy szabadság, sosem olvasunk bele olyan dolgokba, amihez nincs közünk.

Én sem néztem meg még az ő személyes levelezését, és ő sem az enyémet.

Pedig a múltkor rámírt az ezeréves középiskolás exbarátom facebookon, vissza akarta könyörögni magát.

Elmeséltem a páromnak is.

Azóta már vagy 5-6 alkalommal járt a fiókomban az én megbízásomból, de az a bizonyos utolsó olvasatlan üzenet még mindig olvasatlan :)


Még ha adtál volna valami durva okot arra hogy ne bízzon meg benned, ez már akkor is súlyos pofátlanság lenne.

2012. dec. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Beteges féltékenység ez,ezekből jön az hogy bárkivel beszélsz majd a későbbiekben aki hímnemű akkor dühbe fog gurulni,ezekből vannak sajnos a féltékenység elkövetett emberölések.

Azok a nők se gondolták hogy megteszi a férjük,ez egy létező mentális betegség,aminek több súlyossági fázisa van és szerintem ne kísérletezd ki hogy párod meddig megy el,hanem amíg tudod szedd össze a cuccaidat és vissza se nézz,ezt komolyan mondom!

2012. dec. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Teljesen elszakadt a realitástól. Különben tudná, hogy ez bűncselekmény is meg személyiségi jogokat is sért.

Hallod-e, simán leültethetik!

2012. dec. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

4.

Minden e-mailfiókban vissza lehet állítani egy olvasott levelet olvasatlanná! Nézd csak meg, van ilyen funkciógomb. Szóval ne legyél olyan biztos benne, hogy nem olvasta el.

2012. dec. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem emil, facebook chat :)

Az azért nem ilyen okos, ráadásul informatikus lennék, észreveszem ha babrált volna vele :)

2012. dec. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
haver, dugd meg oszt lépj le. végülis férfi vagy nem? amugy víccen kívül lépj le mielőtt becsavarodik és egy kib@szott pszichopata nem lesz aki lemészárolja a családodat!
2012. dec. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő... Már csak azért sem értem miért jó ez így neki, mert jó, nem tudja a jelszavamat, de sosem lépek ki facebookról, sem e-mailekből. Ha be van kapcsolva a gépem, akkor bármikor odaülhet és felőlem túrhat, ha nincs jobb dolga, ha neki ez kell ám legyen, úgysem talál semmit, ami rámnézve gáz lenne, sosem csaltam meg, vagy hasonló!

Ennek tudatában viszont nem értem miért kell ennyire túlzásokba esnie és áldom az agyamat, amiért nem vagyok olyan buta szőke p*csa, hogy simán át lehessen verni ilyenekkel. Elmondani nem tudom mennyire rosszul esett, amikor megláttam, hogy feltett egy ilyen programot, utána még erősködött, hogy írt nekem facebookon, válaszoljak, az ő gépe úgy is bevan kapcsolva, üljek csak oda... Úristen, hát én sírni tudtam volna, amikor rájöttem miért volt ez neki annyira fontos, jól össze is vesztünk! Ez már minden határon túl megy...

2012. dec. 30. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!