Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aludjak ott vagy ne?

Figyelt kérdés
Úgy volt megbeszélve a barátommal, hogy holnap ott alszok, de mivel megjött a menstruációm és betét használok nem akarok ott aludni, nehogy véletlenül kellemetlen helyzetbe jöjjek. A tampont nem tudom normálisan felrakni magamnak. Mit tegyek?
2012. dec. 30. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sziveszterkor egyedül hagyni a barátodat? Nem "kicsit" átlátszó szöveg, tán nem kéne:DD
2012. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Úgysem menne nélkülem sehova :) Úgy van tervben, hogy ha ott is alszom akkor csak otthon leszünk és iszogatunk :)
2012. dec. 30. 13:17
 3/13 A kérdező kommentje:
Amúgy bocsi elírtam: betétet*
2012. dec. 30. 13:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Ő nem, de te mennél nélküle:DD
2012. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Miért mennék? Teljesen megbízunk egymásban én úgy gondolom. Lehet, hogy együtt lennénk egy jó darabig, csak nem aludnánk együtt! Csak ő nagyon szerette volna ha ott alszok, mivel nem sürven tudok nála aludni és ő sem nálam.
2012. dec. 30. 13:21
 6/13 anonim ***** válasza:
Menj, nem lesz kellemetlen helyzet mert szopni még így is tudsz! Nekem bőven elég lenne egy kis iszogatás mellé!
2012. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat vártam. Lehet, hogy te szoktál, de ne haragudj én nem te vagyok :)
2012. dec. 30. 14:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem menj nyugodtan. Majd megmondod neki mi a helyzet. Nehogy már mindketten egyedül legyetek amikor együtt is lehetnétek!
2012. dec. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm a választ :)
2012. dec. 30. 14:16
 10/13 anonim válasza:
100%
Szerintem aludj ott nyugodtan, énis ottaludtam már a barátomnál mikor megvolt. :) Szerencsére nem is volt ciki helyzet, kapcsolat elején voltunk szóval nemis nagyon akart semmit vagyis akart de szreintem vette az adást, h nem lesz semmi:D nemazért mert tudta, h megvan csak nemhagytam magam alapból olyan könnyen. De nyugodtan mond meg neki .. Mondjuk úgy h : Neharagudj, női problémáim vannak.. - hidd el nemfogja érdekelni a részletes beszámoló :D csak anynit mond majd, h okéoké.! :D
2012. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!