Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüleim nem engedik hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim nem engedik hogy a barátomnál aludjak.20 éves leszek. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Kollégista vagyok, szorgalmi időszakban 4napot a kollégiumban 3at otthon töltöttem. Több mint féléve együtt vagyok a barátommal, ő ott él. Én 60 km-rel arrébb. A kollégium június közepéig lesz nyitva és utána nem tudok hol aludni ha a nyáron találkozni akarunk. Náluk én nem aludhatok, és ő se nálunk. Mindez az én szüleim miatt, nem engedik pedig tudják h komolyan gondolom ezt a kapcsolatot.

Persze megoldható hogy egy napra találkozzunk vagy ott vagy itthon, de 2hetente fél nap?

Mit csináljak?:(


2012. jún. 7. 19:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagy, felnőtt. Nehogy már beleszóljanak ilyen idős korodban, nem általános iskola felső tagozatába készülsz.
2012. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ismerik, találkoztak már vele? Lehet azért bizalmatlanok vele szemben, mert nem tudják milyen. Szerintem, ha bemutatod nekik, lehet engedékenyebbek lesznek, vagy legalább ő aludhasson nálatok, azt is megkérheted még esetleg, ha te nem is mehetsz, legalább ő had menjen.
2012. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd be, hogy szeretnéd bemutatni és eljön hozzátok ekkor és ekkor és ha tetszik, ha nem ott fog aludni mert nem tud mivel hazamenni, 20 éves felnőtt nő vagy, na nehogy már ne engedjék meg azért ez durva!
2012. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Nekem is dettó ugyanilyenek a szüleim...21 éves vagyok, de az ottalvás dolog tabu...beteg dolog...sajnállak, megértelek.
2012. jún. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

megérteném ha egy tizenévesről lenne szó, meg kell beszélni, vagy tedd fel a szüleidnek a kérdést:


Tönkre akarsz tenni a kapcsolatot? Azt akarod, hogy ne legyek boldog? Azt akarod, hogy magányos legyek? stb..

2012. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Valójában, 18 év fölött nincs joguk a szülőknek ilyen dolgokba, beleszólniuk, értem én hogy nagyon szeretnek, meg féltenek téged, viszont közben nem veszik észre hogy téged hoznak kellemetlen helyzetbe, és az egészben az pláne, hogy ha vitatkoznál velük, akkor még te lennél a rossz kislány, abba meg már nem gondolnak bele, hogy milyen sz*r lenne ha nekik akarnák megmondani, hogy hova mehetnek és hova nem... ha ilyen 10-12 éves lennél, teljesen megérteném a szüleidet, de hogy 20 évesen nem engedik.... (amikor már tulajdonképpen felnőtt vagy) ez majdnem olyan mintha 30-40 éves korodban sem engednék....
2012. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
én a helyedben úgy leléptem volna h észre se veszik... vagy hazavinném a pasit és akkor: "anyu, apu, Ő a barátom, és ha tetszik, ha nem, itt fog aludni!"
2012. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
már találkoztak vele többször is, de ez se segített.
2012. jún. 7. 22:45
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Költözz el otthonról és akkor azt csinálsz amit akarsz, amíg a szüleid etetnek, ruháznak, és az ő házukban laksz addig meg az van amit ők mondanak! Vagy elfogadod, vagy nem! Az ilyen tiniszerelmek rengeteg esetben csak futó dolgok, így gondolom nem szeretnének egy kis porontyot a nyakukba. Több mint való a pasid lelépne, ha véletlenül teherbe ejtene, és a szüleid nyakába szakadna a dolog... na meg ott maradnál fiatal anyukaként..


Megérthető az ő gondolkodásuk is.


Majd ha 1x megéled, és lesz egy 18-20 éves lányod, akkor majd te is megérted miről beszélek!


52F

2012. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

azért húszévesen nem tiniszerelmek szoktak leni, miért kell egy ilyen miatt egy kapcsolatot megőlni???


Fiatalok a szerelem meg nemm bűn. Ésszel bármit lehet csinálni. Saját felelősségére csinálja azt, amit szeretne. ÉS ha valami rosszúl sűl el, viselje a következményeket..

2012. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!