Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan erzitek magatokat ti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erzitek magatokat ti, akikben nem biznak a parjuk?

Figyelt kérdés

Milyen erzes az amikor nem bizik benned az akit szeretsz?

Szenvedtek tole? Epp olyan rossz mintha elarulna ?



2012. dec. 30. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem örökös idegeskedés volt belőle,állandóan gyomorgörcsöm volt,inkább véget vetettem az egésznek.
2012. dec. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egyesnél a pacsi. Csatlakozok.
2012. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Veszettül idegesített, hogy miket gondol rólam. Okot azt nem adtam rá soha. De ő azért megcsalt, biztos, ami tuti, mert hát biztos én is, így "visszavágott" :D

A bűnöm az volt, hogy suliba jártam és mellette dolgoztam is, így gyakran este 11-re értem haza.

2012. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a másik oldalon állok. Nem bízom a páromban.

Mondjuk ő adott okot rá, néhány hónapja randizott egy lánnyal, amikor rájöttem, akkor elmondta, de azt is, hogy valójában nem akarta elmondani. (A randi egyébként rosszul sikerült, utána meg is szakadt a kapcsolat köztük.)

Azóta hűséges. De mégis bennem van a tüske, hogy ha már egyszer megtette, akkor mi van, ha még egyszer?

Ma este elvitte vacsorázni az egyik barátnőjét. Nyilván csak egy baráti vacsoráról van szó, de nekem görcsben áll a gyomrom, amíg haza nem ér.

Elmondtam neki a félelmem, azt mondta, hogy alaptalan. Csúnya dolog, de belenéztem a chatelésébe, amiben kifakadt egy barátjának, hogy miért nem bízom benne. De a kisördög még mindig bennem bujkál.

Azt pontosan tudom, hogy éppen ezzel a bizalmatlansággal lehet tönkretenni a kapcsolatot. Épp ezért igyekszem nem mondani neki, de néha mégis kicsúszik. Ilyenkor ő kiakad.


Most azon gondolkozom, hogy mit csináljak. Fogok-e tudni bízni benne valaha. Mert ha nem, akkor mielőbb véget kell vetni ennek a kapcsolatnak, hiába egyébként tökéletes. De ha idővel ez változhat, akkor nem szeretném eldobni.

Tudom, hogy alapvetően bennem van a hiba. De nem tudom a bizalmat erőszakolni :(

2012. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!