Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinglik, hogy érzitek magatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik, hogy érzitek magatokat? Nem vagytok néha szomorúak hogy nincs kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
de. most is olyan szomorú vagyok :(
2012. máj. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én már kivagyok lelkileg. Jó lenne egy megértő, kedves budapesti leányzó :$ 18/F
2012. máj. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden nap érzem az ürességet, amelyet csak egy aranyos, bájos lány tölthetne ki.
2012. máj. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
alapjába véve nem, mert tudom hogy akár holnap (vagy ma mind1 az az 5 perc) lehetne valakim, elvagyok én így is... de néha belegndolni azért egy kicsit szar hogy miket szalaszottam el
2012. máj. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem, egyáltalán nem :D éljenek a futókalandok
2012. máj. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég rosszul:/Jó lenne hozzábújni valakihez,elmenni valahova,közös programot csinálni:)18/L
2012. máj. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig voltam egyedül. Egy idő után annyira be lehet rendezkedni az egyedüllétre, hogy már észre sem veszed. Utána kicsit nehéz feladni ezt a jó kis kényelmes életet, amikor azt csinálsz, amit akarsz és akkor, amikor akarod... Persze a normális akkor is az, hogy az embernek van társa, de egyik helyzet sem könnyű. Kapcsolat után nehéz "megszokni" az egyedüllétet, utána pedig nehéz megszokni, hogy alkalmazkodni kell valakihez.
2012. máj. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Korod,nemed?Neked van párod?:)
2012. máj. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!