Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a párom ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom ezért kiakadt rám?

Figyelt kérdés

Tegnap este voltunk szórakozni, én elmentem a pulthoz venni egy koktélt. Mellettem állt egy srác, aki intett a pincérnek és kifizette az én italomat. Ez nekem igazából fel sem tűnt, csak amikor mondta a pincér, hogy az úr már kifizette nekem. Megköszöntem neki, váltottunk pár szót, mondtam, hogy van párom és ő is itt van, majd elköszöntem.


A páromnak ez úgy jött le, hogy én flörtöltem a sráccal, hogy kifizesse az italomat, mikor erről szó sem volt! Hiába mondtam neki, fogta magát és hazament! Nem veszi fel a telefont sem.


Mit tegyek? Normális reakció volt ez?


2012. dec. 30. 20:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Ez ciki.Bizalom kérdése az egész,ezt csak az hozhatja helyre,semmi más.
2012. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
De ha látta az egészet, akkor biztos, hogy azt is látta, amint oda akarom adni a pasinak a pénzt... De elutasította. Hozzá kellett volna dobnom?...
2012. dec. 30. 20:59
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
Aki hülye, az hülye.
2012. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
Hát, 1szerüen nem bízik benned, és ez baj! Nem, nem normális!
2012. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
15%

elég rib@ancos elfogadni a meghívást, és még cseverészni is.

Én a pultra vágtam volna egy ötszázast, az orra elé, és sarkonfordultam volna.

2012. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt nemrég egy ilyen szitum, a párom nekem erre viccesen annyit mondott, hogy akkor már meghívhatta volna őt is egy italra :)

Ha meg ilyen féltékeny a párod, akkor miért nem ment vele, vagy hozott neked ő egy italt?

2012. dec. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem elég normális az embered, mert én a helyébe otthagytalak volna.

Rólad meg hagy ne kommenteljek, mert nem tetszene, de egy valamire való nő, nem fogadja el. Köszöni szépen és maga kifizeti az italát.Legfeljebb a pincérnek lesz egy jó napja, ha a másik ürge a pénzét otthagyja.


Olcsón adod magad.

2012. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy odaadtam neki a pénzt, de elutasított! Most meg a pincérnek hagy ne szerezzek már egy jó napot.

Különben nem adom "olcsón" magam, de mindegy. És ezt a páromnak is tudnia kéne, elvégre 7 éve vagyok vele...

2012. dec. 30. 21:07
 9/29 A kérdező kommentje:
Különben a cseverészés kb fél perc volt, megköszöntem, kérdezte, hogy miért vagyok itt, mondtam, hogy a párommal jöttünk kikapcsolódni. És ezek után elköszöntem.
2012. dec. 30. 21:08
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

A párod egy idióta. Én tuti nem foglalkoznék vele többet.. még jó, hogy pórázra nem akar kötni.


Szóval nem, nem normális egyáltalán. Ja, és semmi rossz nincs abban, hogy valaki meghívott egy italra.

2012. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!