Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Múltkor barátomnál voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múltkor barátomnál voltam (17, és én is), és msn-en beszéltem az egyik fiú ismerősömmel. Erre a párom meg teljesen kiakadt, hogy hogy jövök én ahhoz, hogy az ő gépéről beszélek más fiúval. Miért akadt ki ezen ennyire?

Figyelt kérdés
Valamilyen szinten megértem, hogy haragszik rám... az ő helyében lehet, hogy én is. Nem értem, miért nem bízik bennem, tudja jól, hogy sosem csalnám meg...? :( Mit tegyek, hogyan engesztelhetném ki? (Nem mellesleg a fiú, akivel beszéltem, 23 éves, és 1,5 éve van barátnője).
2011. máj. 1. 12:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Ezt azért akkor se kellett volna. Ne akkor beszélgess más fiúkkal (tökmindegy kivel) amikor a pároddal vagy, főleg, ha nála.

Mond el neki, hogy nem akartál rosszat, és többet ne csinálj ilyet.

2011. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

Természetes volt a reakciója, mindenki így viselkedne aki szereti a barátnőjét! Nem biztos, hogy nem bízik benned, csak tulzottan félt, ennyi!

Engeztelés képpen, mindenféle képpen valami lényegretörőt találj ki!

2011. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
De mit mondjak neki? :(
2011. máj. 1. 12:49
 4/37 anonim válasza:
még most állítsd le aztán már otthon sem beszélhetnél mással..
2011. máj. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Ennyiért szerintetek elhagy?
2011. máj. 1. 12:54
 6/37 A kérdező kommentje:
Mondtam neki ezt, amit mondtatok, hogy belátom, nem akkor kell beszélni tökmindegy kivel, amikor vele vagyok, pláne nem az ő gépéről. Erre azt mondta, hogy kussoljak, mert csak magam alatt vágom a fát, de irdatlanul.
2011. máj. 1. 12:56
 7/37 A kérdező kommentje:
Hidd el, az sem érdekelne, ha nem beszélhetnék mással, csak ne szakítson. :( Nagyon szeretem, nagyon sok rosszat eltűrtem már tőle... akkor nekem egy szavam sem lehet, bezzeg ha én követek el valamit, akkor már egyből látni sem akar. :)
2011. máj. 1. 13:03
 8/37 anonim ***** válasza:
Kussolj, meg magad alatt vágod a fát? Ekkora egy tajtékparasztot (második voltam.)
2011. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Én is kiszoktam akadni ha barátnőm itt van és ahelyett hogy velem foglalkozna msn-en dumál. Igaz nekem itt van a ps3 szal elszoktam ilyenkor lenni, de azért jobb ha egymással foglakoztok. Legközelebb ha nála vagy ne beszélgess msn-en mással hanem foglalkozzatok egymással. Kérj tőle bocsánatot és nézd el neki hogy bekussoltatott me pillanat hevében előfordulhat. Am szerintem iylenért nem fog itt hagyni, de azért ne kockáztass.


19/F

2011. máj. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Am meg otthon is lehet msn-en dumálni ne akkor mikor nála vagy:D

Előző voltam.

2011. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!