Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak haragból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak haragból beszélt a pasim, vagy tényleg egy kis ku*vának tart?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy pár napja beszélgettem egy fiúval MSN-en, akinek végül is írtam hogy van barátom, de küldtem neki néhány puszis jelet, meg jól elvoltunk. A barátom ezt meglátta, nagyon megharagudott, szakítani akart, majd végül azt mondta, hogy csak azért marad velem, hogy ne rontsuk el a szilvesztert. Azonban én láttam, amikor a barátjának azt írta, hogy milyen egy "roh*dt kis ku*va" vagyok, és hogy csak azért marad velem, hogy a szilveszter jó legyen, aztán meg szakítunk. Ezt még a veszekedésünk estéjén írta, aztán másnak viszont megbeszéltük és mondtam neki, hogy mennyen egyedül szilveszterezni, és mondtam neki, hogy csak amiatt ne maradjon velem, mire azt mondta h de mivel szeret, így nem képes szakítani. Nos, mivel ma van szilveszter nem tudom, hogy érdemes e vele maradjak? Szerintetek szakítani fog? Mert, ha igen, akkor jobb lenne még most, és nem így átmenni az újévbe... Szerintetek?

2012. dec. 31. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak vége, méghúzhatjátok, de annyi meg egy Bambi.
2012. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak haragból mondta.

Ez nem számít megcsalásnak, ez egy aprócska félrelépés, szerintem ezt azért mondta, mert féltékeny, és fél, hogy neked más kell.

Ha tényleg szeret, megbocsát, nem csinál belőle nagy ügyet. Mióta vagytok együtt? Volt már hasonló dolog?

2012. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
12:48 - as köszi a választ. Nos, a kapcsolat eleje érdekes volt, akkor voltak megcsalások, de akkor igazából még csak kavartunk. Aztán nem volt semmi mostanáig. Amúgy 11 hónapja már... Viszont ez szerintem sem szakító ok, hisz csak beszélgettem, eszemben sem volt találkozni ezzel a fiúval...
2012. dec. 31. 12:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még ma jól megpakol téged aztán kidob.Én ezt tenném már akkor is ha más fiúval csetelnél.
2012. dec. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dob ki, mert ő is ezt fogja tenni, csak gondolom még jól meg akar d.gni szilveszterkor, aztán ő dob ki, hogy a haveroknak azt mesélhesse mekkora májercsávó
2012. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ma nem hiszem, hogy lenne rá alkalma, mert nem olyan helyen leszünk... de akkor tán tényleg komolyan gondolja?...
2012. dec. 31. 13:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Adj neki egy eséjt . Max jol megpakol szilveszterkor mint aze lőző hozászóló irta . de akors se leszel egyedül . Elégé tul reagálta ezt a csajoknál szokás sziveket kuldeni mindenkinek. nem vesztesz senit ha dsz egy esélyt neki. Elég paraszt a pasid de szar lene neked ha szajkitanátok igy adj még esélyt.
2012. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. dec. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok?
2013. jan. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!