Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál hozzá ha a férjede...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál hozzá ha a férjedet más nő csókolná a munkahelyén?

Figyelt kérdés

Férjem sajnos olyan helyen dolgozik, ahol sok "jókedvű", igencsak berúgott nővel találkozik, és ezek olykor a nyakába borulva csókokat adnak neki. Ezt nekem vigyorogva meséli... de rettenetesen rosszul esik, és még gusztusom sincs utána neki egy puszit adni


Ti mit tennétek? Próbáltam szólni, de csak elhessegeti a dolgot, hogy ne hisztizzek már ilyen semmiségeken.


2013. jan. 1. 03:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én pasi vagyok,de ha lenne feleségem és ő ezt csinálná,tuti el hagynám.
2013. jan. 1. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én munkahelyemen, ha bejönnek a lányok, mindenkinek puszival köszönnek, mindenkivel tegeződnek.

Én nem puszilkodok, csak a szeretteimmel. Mindenki mindenkivel tegeződik, követlen a hangulat. Nekem túl közvetlen. Én csak azokkal tegeződők, akivel valamilyen alkalommal, valamilyen indokolható okból pertut itta.

Most azt gondolhatod, hogy egy besavanyodott öreglány vagyok.

19 éves csinosnak mondott lány vagyok. A kollégáim a lányokkal, asszonyokkal csipkelődnek, sőt elég durva , sőt obszcén dolgokat is megengednek maguknak. Engem a nevemen szólítanak, udvariasak velem szemben, és tudják hol a határ a közvetlenségben, és be is tartják. Én úgy érzem, sokszor többre tartanak, mint a többi lányt. Jó, ebben a szakmai felkészültségem is belejátszik mert szinte gyerek korom óta művelem. A páromnak nem okoz fejtörést az általad leírt probléma. Még mielőtt egy morc valakinek gondolnál, szeretek szórakozni, táncolni, és meg is teszem minden lehető alkalommal. Egy kis távolságtartást mindig megkívánok,az ismerőseimtől, de a szeretteim azok nagyon közel állnak hozzám.

Elviselem a lepontozást, de én ilyen vagyok, senkit nem bántok meg vele.

2013. jan. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg valóban nagy ügyet csinálsz belőle!!

Nem ő kezdeményez, ő csak áldozat...

Ilyen a munka helye. Ez van!

És még el is meséli, úgyhogy valóban nincs okod hisztire!

Ez miatt legalábbis nincs!

2013. jan. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jaj hagyjuk már, ha meg ő csinálná ezt a többi férfival, és vigyorogva mesélné a férjének, akkor meg megkapná hogy mekkora büdös r*banc vagy drágám, és úgy felpofozná, hogy a padló adja a másikat... persze a férj az szabadon enyeleghet más nőkkel, de ha már a feleség csinálja, akkor kapja a verést.
2013. jan. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!