Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15-18 év közötti lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-18 év közötti lányok, titeket mi fog meg a legjobban, egy pasiban, izmos, kigyúrt test mennyire fog meg?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 23:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem minden a külső, én pl pont a belsőt szoktam figyelni...Na jó, azért nem egy retkes, ápolatlan srácot keresek, de azért nálam a belső jobban dominál...:DEgyébként ha izmos, és jóképű, az nagyon jó, és jobban megnézem azokat....D
2009. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
annyira ne legyen kigyúrt mert az nem mindig olyan szép... de azért legyen izmos, látszódjon hogy foglalkozik a testével :) 16/L
2009. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen. utolsóval egyetéretek. MEg mondjuk nekem elsőnek az arc számít
2009. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
a srácba először a szemét, és a kezét nézem meg!! ha megfelel akk elkezdem úgyis nézni h na tetszik-e annyira h járnék is vele, és ha ennek is megfelel, ugyanúgy bszgetek vele, mint mindenkivel(nem kivételezek:D), és akk ha az is bejön akk minden rendbe! de ha vki nem olyan szép külsőleg és elvagyunk, szal normális , kedves, ilyenkor nem veszel alapul a külsőt annyira!! nem baj ha izmos 1 kicsit,de annyira télleg ne, de viszont a 20 kg-os cingár pasikat, akik szűk pólókkal hangsúlyozzák, azt nem bírom elviselni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. aug. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi, szépen a kommenteket….. Írjatok még párat….:D :D
2009. aug. 26. 11:05
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem az is bejön aki nem kigyúrt,ha a személyisége meg tud fogni...én a szemét és a haját nézem meg először egy fiúban és ha szerencsém van a mosolyát is :)
2009. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Nekem nem tetszenek a kigyúrt testek!!!Nem jó,ha visszapattanok a kőkemény felsőtestéről vagy beletörik a körmöm..:) Ha kicsit izmos,az is elég,de ha nem feszül a bicepsze,mint állat és mégis arányos és egészséges testalkata van az is nagyon jó...a legfontosabb az,hogy szeressek hozzá bújni,szorosan tudjon tartani, rá tudjak csimpaszkodni ( x)),őszintén tudjon rám mosolyogni,és ne csak velem,hanem másokkal is legyen kedves,jóindulatú,segítőkész...

Mindez le tud venni a lábamról,és ezekhez nem kell sok(k) izom. =)

2009. aug. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
engem az olyan pasik fognak meg, akik nem a teremtől izmos, hanem a sporttól+ Pl. focitól, kosárlabdától, kézilabdától.... a barátom is focizik, kosarazik és kézilabdázik, és gyönyörű teste van igy is! :)
2009. okt. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

szerintem,mindenképpen fontos a külső is, mivel valószínleg egy olyan sráccal, akinek nem tetszik a külseje,avval nem fogsz járni...

Nekem a legfontosabb a haj, az arc, a testmagasság.

Mivel én is magas vagyok ezért mindíg magas fiút nézek ki :)

De ez egyénenként eltérő.

Én sem szeretem a nagyon kigyúrt pasikat, de az kifejezetten tetszik, ha akár minimálisan is de kocka hasa van :)

de ha mindez megvan és mellette a pasi egy intelligencia hiányban szenvedő idióta, akkor semmi esélye...


NEm minden a külső, de sok lánynál az első s legfontosabb szempont :)

2009. okt. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
előző vagyok 15/L :)
2009. okt. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!