Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az hogyha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogyha egy férfi barát berugik?

Figyelt kérdés
A barátnőm tegnap elment egy buliba az ő barátnőivel és amikor hazajött berugott. nekem nem volt kedvem vele menni mert nem szeretem azokat a csajokat. én 33 éves vagyok és anti-alkoholista ő 23 éves.
2013. jan. 1. 13:36
 1/7 fünof ***** válasza:
újévkor sokan rúgnak be, inkább reméld hogy nem csalt meg. de én mondjuk 33 évesen nem 23 évessel foglalkoznék, hanem egy idősebb nővel, aki talán a házastársam lehetne és családot alapítanék. egy 23 éves kiscsajszi még nem gondolkozik ilyeneken ő még hátra van a 20-as évei tombolásain.
2013. jan. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

utolso, kepzeld, anyam ilyeneken gondolkodott miutan osszejott a nala 10 evvel idosebb faterommal.kulonben most nem irkalnek ide.


Kerdezo? Mi a fene az hogy ferfi barat?:p

2013. jan. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hájaaa ***** válasza:
Ja! Csak akkor még más idők jártak barátocskám. Akkoriban ha 22-25évesen nem voltál házas akkor az "gáz" volt.
2013. jan. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"berugik":DDDD
2013. jan. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy a korkülömbséget legyen firtatva. szerintem egy nő ne igyon szeszes italokat!! a barátnőm pedig olyan részeg volt, mint a kocsis.kapott is két sallert.
2013. jan. 1. 18:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Te érdemelnél 2 egyforma sallert egy rétinégertől a helyesírásodért meg az alpári stílusodért.
2013. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, egy nő mosson, főzzön, takarítson, az alkohol csak a férfinak jár ki.

Én a csaj helyében úgy dobnálak ki, amint meghallom ezt a dumát, hogy lábad se éri a földet!

2013. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!