Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 hónapos kapcsolatnál mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hónapos kapcsolatnál mi az ami ugymond elvárható? Pl. : összeköltözés, ha nem laknak együtt milyen sürü találkozások, beszélni a múltról stb

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a dolgok reflexből,maguktól jönnek,talán az összeköltözés a kakukktojás.
2013. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ez attól függ hány évesek vagytok :)
2013. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem nincs olyan hogy elvárható...minden kapcsolat és ember más és más...mindenki máshogy gondolkozik, mások az anyagi- és életkorbeli vonzatok/viszonyok/különbségek...nincs olyan hogy elvárható...

csak egy pl.: én 22 vagyok, egyetemen vagyok, nincs keresetem, párom 30 évek óta dolgozik van keresete...5 éve vagyunk együtt és még nem költöztünk össze mert nekem nincs keresetem és így nem vagyok hajlandó...

2013. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tényleg, akartam írni, 30 felettiek vagyunk, önálló keresettel, neki van lakása, én albérletben lakom.
2013. jan. 1. 20:29
 5/10 anonim ***** válasza:

beszélni a múltról stb


Ha nincs témátok, ami az első válaszoló szerint is rflexből kell, hogy jöjjön, jövőtök sincs.

2013. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok a múltjáról semmit pl. azt sem, hogy volt-e felesége. Ezek alap dolgok lennének fél év után?
2013. jan. 1. 20:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Elvileg az ember beszél ilyenekről,ha úgy érzi,hogy meg akar nyílni a párja előtt,6 hónap után,meg már igencsak ismernetek kéne egymást valamennyire......
2013. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kérdezzek rá, vagy hogy?

Alig beszél magáról.

2013. jan. 1. 21:16
 9/10 anonim ***** válasza:

ezt nem értem

"kérdezzek rá"


6 hónap után......

most hogy van?

találkoztok,szexeltek,aztán nézitek egymást,meg a plafont?

2013. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kb. igen

Beszélgetünk napi dolgokról , munka, kaja, ilyesmik.

Mélyebb dolgokról, érzések, tervek - ezek nem kerültek még szóba. Akkor gond van, ugye?

2013. jan. 1. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!