Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire vágynak a 25-28 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vágynak a 25-28 éves Férfiak? El akarják magukat kötelezni? Vagy csak kalandokat keresik? Egy ilyen korú Férfi Hány éves nőt választana magának társul?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Manapság tinilányokat..
2013. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
28 vagyok. ±2-3 év. Akarnám az elköteleződést, de nincs kivel.
2013. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
28 vagyok. Akarnám az elköteleződést. Lenne is célszemély, csak az illető nem akar semmit. A közhiedelemmel ellentétben tinilányok nem érdekelnek.
2013. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Elakarják magukat kötelezni de előtte szeretnének még pár tini lányt meghúzni :) Szerintem a legideálisabb társnak közel azonoskorú nő.
2013. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szeretnék egy normális, kedves, aranyos, egyszerű (fogalmazzunk úgy: "átlagos") lányt, akivel lehet stabil párkapcsolat, később pedig házasság és család. Ehhez képest... 29 leszek, de eddig nem sok olyan lányt találtam, aki ilyen lenne, és aki egyáltalán látna bennem valamit, szóval nem tudom, mikor lesz a terveimből bármi is.
2013. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%

"Szerintem a legideálisabb társnak közel azonoskorú nő."


Ebben tévedsz, bár bizonyára ízlés dolga is. Az optimális a 3-5 évvel fiatalabb nő. Ha megnézed a házasságban élőket, ott is általában ilyen arányt lehet látni.

2013. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szeretek szabad lenni,de vágyok egy társra,majd egy családra.Kalandokat nem teszek,kár számosítani,de nagyjából ilyen korú legyen mint én,az a lényeg hogy jól meglegyünk.


26F

2013. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért vágyna mindenki házasságra?
2013. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A volt párommal véget ért a kapcsolatom egy tinilány miatt.

A volt párom 26 éves,a lányka meg 16.Normális ez?

2013. jan. 1. 21:07
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem annyira érdekelnének a kalandorok, a tini, éretlenek sem.
2013. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!